مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

فرمولی برای برق انداختن سرویس بهداشتی
فرمولی برای برق انداختن سرویس بهداشتی
همه کسانی که تا به حال توالت فرنگی را تمیز کرده اند می دانند که تمیز کردن لکه های سمج آب تقریبا غیر ممکن است. محصولات سفیدکننده هم کار را سخت تر می کنند و بسیاری از تمیز کننده ها اصلا قابل استفاده نیستند. این دستورالعمل ساده به شما آموزش می دهد به راحتی و بدون دردسر از شر لکه های سرویس بهداشتی خلاص شوید، به سادگی و تنها با چند محلول خانگی. با ما همراه باشید.
با این محلول خانه تان را برق بیندازید
نکات خانه تکانی
با این محلول خانه تان را برق بیندازید
تمیز کردن دیوارها همیشه یکی از پردردسر ترین نظافت های شب عید است. اثر انگشت، جای غذا و خراشیدگی های سطح دیوار همیشه باعث زشت و کثیف نشان دادن منزل شما می شود. همیشه سابیدن دیوار ایده جالبی نیست چون باعث از بین رفتن رنگ دیوار می شود. اما با استفاده از یک محلول خانگی می توانید تمام کثیفی، جای انگشت و اثر غذا را از روی دیوار را به راحتی از بین ببرید.
نکات خانه تکانی
ماده‌ای معجزه‌آسا برای خوشبو کردن سطل زباله
استفاده از جوش شیرین یک راه آسان و ارزان برای از بین بردن بوی بد درون سطل زباله و در نتیجه بدبو نشدن آشپزخانه شماست. از قدم اول تا قدم آخر تمیز کردن یک سطل زبانه می توانید از جوش شیرین استفاده کنید.
بهترین راه شستن ماشین ظرفشویی
اگر شما هم مانند بسیاری از افراد فکر میکنید ماشین ظرفشویی به دلیل تمیز کننده بودن و دمای بالای آب موجود در آن به تمیز شدن نیازی ندارد سخت در اشتباهید. ما به شما آموزش می دهیم چگونه با چند ماده ساده و خانگی و با هزینه کم ماشین ظرفشویی خود را تمیز و معطر کنید.
بهترین شویندۀ بهداشتی برای اسباب‌بازی‌های کودکتان
بهترین شویندۀ بهداشتی برای اسباب‌بازی‌های کودکتان
اسباب بازی های نوزادان بیش از هر وسیله دیگری نیاز به مراقبت و تمیز شدن دارند چون مداوما روی زمین می غلتند و در دهان کودک شما قرار می گیرند و به این شیوه بسیاری از آلودگی ها را به فرزندتان منتقل می کنند.
"دستمال مرطوب خانگی" که اتومبیلتان را برق می اندازد
وسایل و دستمال های تمیز کردن اتاق ماشین معمولا بسیار گران قیمت هستند و گاهی کارآمد هم نیستند. با استفاده از چند ماده ساده می توانید دستمال مرطوب خانگی درست کنید که با آن ماشین خود را برق بیاندازید. هم ارزان هستند و هم بسیار کاربردی. با استفاده از این دستمال ها هم گرد و غبار اتومبیلتان زدوده می شود و هم اتومبیلتان تمیز باقی می ماند. با ما همراه باشید.
نکته هایی جالب برای نگهداری چکمه ها در زمستان
نکته هایی جالب برای نگهداری چکمه ها در زمستان
عمر مفید چکمه های شما باید بیشتر از یک فصل باشد. در اینجا به شما میگوییم چطور چکمه هایتان را در مقابل تغییرات آب و هوایی محافظت کنید. با ما همراه باشید.
اتو را به راحتی برق بیاندازید + راهنمای تصویری
نکات خانه تکانی
اتو را به راحتی برق بیاندازید + راهنمای تصویری
با گذر زمان اتوی منزل کثیف می شود و رسوب میگیرد. تمیز کردن اتو ماهی یک بار به عملکرد بهتر آن کمک می کند و عمر آن را افزایش می دهد.
بهترین شیوۀ شستشوی فرش در خانه
نکات خانه تکانی
بهترین شیوۀ شستشوی فرش در خانه
شتشوی فرش ها همیشه همراه با هزینه های گزاف بوده و گاهی حتی بوی نامطبوعی در فرش ها به جا می ماند. ساخت یک محلول خانگی بسیار ساده است و تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارد. با این محلول نه تنها فرش هایتان تمیز می شود، بلکه خانه تان هم بوی تمیزی می دهد.
ترفندی جذاب برای خانم‌ها
جدا کردن یخ از قالب همیشه برای همه مشکلی بزرگ است. بیایید یک بار برای همیشه این مشکل را حل کنیم و این کنکاش زندگی مان را به سرانجام برسانیم. چطور ممکن است مشکلی به این سادگی تا این حد خسته کننده باشد؟
10 وسیله منزلتان که حتما باید تمیز شوند!
تمیز کردن خانه امری لازم و ضروری است. به طور معمول همه ما هفته ای یک بار خانه را گردگیری کرده و ماهی یک بار هم اساسی به تمیز کردن خانه می پردازیم. اما چیزهایی در منزل وجود دارند که خیلی ها از تمیز کردن آن غافلند و بعضی ها هم اصلا نمیدانند این وسایل هم نیاز به تمیز شدن دارند. از ماشین ظرفشویی گرفته تا بالش زیر سرتان همه احتیاج به نظافت و شستشو دارند.
نکات خانه تکانی
راز تمیز کردن بدون دردسر کفشوی خانه + عکس
تمیز کردن کفپوش خانه همیشه کاری ترسناک به نظر می آید. اگر نمیخواهید به شیوه سنتی سطل و تی را به دست گرفته و با صابون به جان کفپوش بیوفتید، دستور تهیه این شوینده بسیار به کارتان می آید. کفپوش ها به مراقبت بیشتری نیاز دارند، نمی توانید آنها را خیس راها کنید چون به کفپوش آسیب خواهید زد. این محلول سرسخت ترین لکه ها و لکه های خشک شده را به راحتی پاک می کند.
چطور دوش حمام را برق بیندازید
نکات خانه تکانی
چطور دوش حمام را برق بیندازید
سری دوش حمام محل تجمع تمامی رسوبات، باکتری ها و کپک ها هستند. خیلی مهم است که حتما آنها را حداقل هر ماه تمیز کنید. تمیز کردن دوش بسیار راحت است و تنها چند ماده ساده و غیر شیمیایی که در خانه همه موجود است لازم دارد. با این روش به راحتی و در ۳۰ دقیقه دوشی نو خواهید داشت.
نمکهای طعم دار، چاشنی متفاوت سفره شما
نمکهای طعم دار، چاشنی متفاوت سفره شما
درست کردن نمک طعم دار بسیار ساده است. طعمی که دوست دارید را حاضر کنید؛ ادویه آن را خشک کنید، آن را خرد کنید و با نمک مخلوط کنید. به همین سادگی. می توانید به آنها برچسب هم اضافه کنید. این نمک ها امضای شماست.
برای تشک‌هایتان خوشبوکننده بسازید
برای تشک‌هایتان خوشبوکننده بسازید
تشک منزل ما همیشه و هر شب مورد استفاده قرار می گیرید، وقتی که ما ساعات زیادی را روی آن به خواب می گذارنیم، قطعا باعث ایجاد بوی نامطبوع در تشک می شود. بسیاری از افراد می دانند که هر ۶ ماه یک بار باید تشک را بچرخانید تا شکل آن حفظ شود و فرو رفته نشود. اما خیلی ها نمیدانند که باید تشک را از هرگونه بویی بزدایید تا تمیز و بدون بو بماند. این بوبر خانگی به شما کمک خواهد کرد تا تشکی تمیز داشته باشید و هرگونه بوی بدی را به خود جذب می کند.
ماشین لباسشویی را با محلول دست ساز تمیز کنید
نکات خانه داری
ماشین لباسشویی را با محلول دست ساز تمیز کنید
یکی از چیزهایی که ما همیشه فراموش میکنیم بشوییم ماشین لباسشویی است. خیلی از مردم فکر میکنند چون ماشین لباسشویی لباسهایشان را میشوید، پس خودش بالفطره تمیز است. چیزی که آنها از آن خبر ندارند این است که نرم کننده ها، شوینده ها و تمام جرم ها و چرک های بیرون آمده از لباس میتوانند در میان سوراخ ها و خلل و فرج ماشین لباسشویی جا خوش کنند. بهتر است هر چند وقت یک بار ماشین لباسشویی تان تمیز کنید تا هم لباس ها بهتر تمیز شوند و هم عطر بهتری داشته باشند. در این مطلب برای شما نحوه ساخت محلول شستشوی ماشین لباسشویی را آورده ایم. با ما همراه باشید.
ساخت اسپری تمیز کننده فر به سه شماره
ساخت اسپری تمیز کننده فر به سه شماره
گاز و فر همیشه زود کثیف می شوند و لکه های آنها سخت پاک می شود، اما همیشه لازم نیست اینطور باشد. این اسپری دست ساز به سرعت در چربی ها نفوذ کرده، سوختگی های غذا که توی فر جا خوش کرده اند را بلند می کند و فر شما را برق می اندازد و خوشبو می کند. نکته جالب اینجاست که شما برای ساخت آن تنها به چند ماده ساده نیاز دارید.
نحوه ساخت محلول خانگی برای شستشوی میوه و سبزیجات
نحوه ساخت محلول خانگی برای شستشوی میوه و سبزیجات
یکی از راه هایی که می تواند مطمئن شوید سبزیجاتتان از هر گونه مواد شیمیایی تمیز هستند این است که قبل از خوردن و پختن آنها رو بشویید. ساخت یک محلول خانگی برای شستشوی میوه و سبزیجات بسیار ساده است. این محلول تنها با دو ماده ساخته می شود. پس آن را نزدیک سینک نگه دارید تا همیشه برای استفاده آماده باشد.
به راحتی بمب شستشوی دستشویی درست کنید
به راحتی بمب شستشوی دستشویی درست کنید
شستشوی دستشویی یکی از کارهایی است که تقریبا هیچ کس با اشتیاق انجام نمی دهد. اگر بخواهید دستشوییتان موقتا بدرخشد، باید هر هفته آن را بسابید. این بمب های دست ساز خانگی یک پیشنهاد عالی برای شستشوی سرویس بهداشتی می باشد در حالی که به راحتی و با چند ماده ساده در خانه قابل ساختن است. این بمب ها به شما کمک می کند که مابین شستشوهایتان همچنان سرویسی براق و تمیز داشته باشید.
چطور جوش شیرین به تمیز شدن منزل شما کمک می کند؟
چطور جوش شیرین به تمیز شدن منزل شما کمک می کند؟
اگر تمیز کردن منزل در صدر کارهای آخر هفته شماست، قطعا از اهمیت داشتن محصولات تمیز کننده به درد بخور مطلعید. دفعه بعدی که با بطری خالی تمیز کننده مواجه شدید و یا احساس کردید که سطوح درخشندگی ندارند، به یک تمیز کننده خانگی فکر کنید. چرا؟ چون به تنها چیزی که برای تمیز کردن احتیاج دارید جوش شیرین است.
behtarynha
behtarynha
behtarynha

مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

behtarynha