به روز شده در: ۱۱:۱۸
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday 21 June 2018

BEHTARYNHA.IR

ترکیبی هیجان انگیز با موز و شکلات

اگر به ترکیب موز شکلات علاقه دارید یک خوراکی خوشمزه برای شما آورده ایم که میتوانید به راحتی آن را درست کنید و لذت ببرید. نوش جان

بستنی سوخاری به سبک مکزیکی‌ها

بستنی سوخاری یکی از دسرهای خوشمزه و هیجان انگیز است که طعم ویژه‌ای دارد. ما دستور بستنی سوخاری به روش مکزیکی‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم که امتحان کردن آن خالی از لطف نیست. با بهترینها همراه باشید.

سوفله هویج، خوشمزۀ نارنجی

سوفله یکی از دسرهای خوشمزه و پرطرفدار است. اینبار یک سوفلۀ خوشرنگ و خوشمزه را به شما آموزش می‌دهیم. با بهترینها همراه باشید.

پاناکوتا را زعفرانی درست کنید

پاناکوتا یکی از دسرهای خوشمزه است که کمتر کسی آن را دوست ندارد. شما به راحتی می‌توانید طعم‌های مختلفی به آن بدهید. یکی از طعم‌های جالب برای این دسر، زعفران است که امروز دستور آن را برای شما آماده کرده‌ایم. با بهترینها همراه باشید.

طرز تهیه دسر کنتاکی، تجربۀ طعمی جدید

گردوها را روی یک ورق شیرینی پزی ریخته، 1 ساعت در فر گذاشته، هر 15 دقیقه حتما هم بزنید تا قهوه‌ای شوند و سپس بگذارید خنک شوند.

طرز تهیه ساده‌ترین دسر شکلاتی

حدود 1 قاشق غذاخوری از خامه را به 6 عدد از بیسکوئیت تردها اضافه کنید و هم بزنید و کف قالب ریزید

طرز تهیه دسر ژله‌ای با طعم قهوه

در یک شیرجوش شکر و ژلاتین را مخلوط کنید، قهوه داغ و آب را اضافه کرده و روی حرارت کم بگذارید و هم بزنید تا جایی که شکر و ژلاتین کاملا حل شوند.
خوشمزه‌های شب یلدا

طرز تهیه ژله انار و فالوده، جذابیتی برای سفره یلدا

سفرۀ شب یلدای خود را با خوشمزه‌های بهترینها رنگین کنید.با بهترینها همراه باشید.
خوشمزه‌های شب یلدا

طرز تهیه ژله بستنی انار در سه سوت

یکی از خوشمزه‌ترین و راحت‌ترین دسرها برای شب یلدا، ژله بستنی است که به سرعت آماده می‌شه. با بهترینها همراه باشید تا دستور تهیه آن را ببینید.

طرز تهیه پارفه انار، دسر هیجان انگیز یلدایی

پارفه انار یک دسر متفاوت و خوشمزه است که برای شب یلدا می‌توانید آن را درست کرده و لذت ببرید. تا بلندترین شب سال با بهترینها همراه باشید.
صفحه  از ۸