به روز شده در: ۱۱:۱۸
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday 21 June 2018

BEHTARYNHA.IR

شیرینی‌های نوروزی (21)

قطاب یزدی را حرفه‌ای درست کنید

در مجموعه شیرینی‌های نوروزی امروز نوبت دستور قطاب یزدی است که طرفداران زیادی دارد. با این دستور می‌توانید یک قطاب خوشمزه و حرفه‌ای درست کنید.
شیرینی‌های نوروزی (21)

طرز تهیه نوقای فندق

شیرینی خوشمزۀ نوقا را برای عید امسال حتما درست کنید و از آن لذت ببرید. بهترینها در این دستور نکته‌های مهم تهیه این شیرینی را برای شما آورده است.
شیرینی‌های نوروزی(25)

شیرینی اسکار، ظاهری زیبا و طعمی متفاوت

تا حالا دستورهای خوشمزه‌ای را برای شیرینی عید با هم مرور کرده‌ایم. هنوز برای انتخاب فرصت دارید. امروز شیرینی متفاوت اسکار را با هم مرور می‌کنیم.
شیرینی‌های نوروزی (24)

شیرینی جذاب ماندل بولارا را امتحان کنید

شیرینی‌های نوروزی انواع مختلفی دارند که ممکن است بسیاری از آنها برای شما تکراری شده باشد. ما یک پیشنهاد جدید و ویژه برای نوروز 96 داریم. با بهترینها همراه باشید.
شیرینی‌های نوروزی(23)

یک شیرینی خوشمزه با خرما و جو

امروز طرز تهیه یک شیرینی مقوی و بسیار خوشمزه را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را در لیست شیرینی‌های نوروزی خود قرار دهید. با بهترینها همراه باشید.
شیرینی‌های نوروزی (22)

طرز تهیه غنچه بادام، خوشمزه و شیرین

غنچه‌های بادام یکی از شیرینی‌های خوشمزه و زیبایی است که می‌توانید برای عید نوروز درست کنید. این دستور دقیق را برای پخت خوشمزه‌ترین غنچه‌های بادامی از دست ندهید.
شیرینی‌های نوروزی (20)

کوکی‌های پاند کیک لیمو درست کنید

امسال عید یک شیرینی متفاوت با طعم لطیف لیمو درست کنید. کوکی‌های پاند کیک‌ لیمو مهمانی‌های شما را شیرین خواهد کرد.
شیرینی‌های نوروزی (19)

طرز تهیه شیرینی ارده، خوشمزه و مقوی

شیرینی ارده یکی از ساده‌ترین و خوشمزه‌ترین شیرینی‌هایی است که می‌توانید برای عید تهیه کنید. با دستور زیر می‌توانید یک شیرینی خوشمزه برای سال 96 بپزید.
شیرینی‌های نوروزی (18)

طرز تهیه باسلوق پسته، شیرینی بهاری

باسلوق یکی از شیرینی‌های خوشمزه است که معمولا در مهمانی‌های عید از آن استفاده می‌کنیم. امسال خودتان یک باسلوق حرفه‌ای بپزید.

طرز تهیه شیرینی ماکارون، خوشمزه‌های فرانسوی

حتما تا به حال اسم شیرینی ماکارون را شنیده‌اید. این شیرینی خوشمزه که می‌گویند فرانسوی است طعم و رنگ‌های مختلف و جذابی دارد. بهترینها دستور پایه پخت این شیرینی را برای شما عزیزان آماده کرده است.
صفحه  از ۱۸