مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

از دیرباز تغییر فصول برای ایرانیان دارای مفاهیم ویژه‌ای بوده، مخصوصا بهار که با نوشدن طبیعت و روییش مجدد آن باعث میشده روحی تازه در کالبد مردمان نیز دمیده شود، از این روی رسوم بیشتری در استقبال از ان تدارک می دیده اند. قصد داریم در این روزهای پاییانی سال به بعضی از این رسوم بپردازیم.

"خوب، بد، جلف" را به تماشا بنشینید

یک کارگردان هنری سینما از طرف تهیه کننده‌اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌های اصلی فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آن‌ها بدترین انتخاب‌های ممکن هستند، اما اگر می‌خواهد که فیلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهی آن‌ها را به نقش‌هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست.

معرفی سریال‌های نوروزی در شبکه های سیما + عکس

شبکه‌های مختلف سیما به روال هر سال سریال‌هایی برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله این شبکه‌ها می‌توان به یک، دو، سه، چهار و پنج اشاره کرد.

جشنواره عیدی ها و هدایای متفاوت "گالری هنری فریدا" + تصاویر

به کسانی كه دوستشان داريد، عكسي را كه دوست دارد هديه بدهید تا هميشه با ديدن آن شما را به خاطر بياورد . "فریدا آرت"، عكس شما را به هنري در قاب منزلتان تبديل ميكند.
این فیلم‌ها در گیشه 95 شکست خوردند

این فیلم‌ها در گیشه 95 شکست خوردند

امسال نیز با وجود فروش چند فیلم بالای ۱۰ میلیارد تومان، در پایین جدول سالانه فروش (که تا این‌جا مشخص شده و احتمالا همینطور باقی خواهد ماند)، با آثاری مواجهیم که شکست سختی در گیشه سینماها داشته‌اند.

"سینما نیمکت"؛ سفر به عمق تاریخ سینما + تیزر

داستان در دهه ۶۰روایت می شود و در ستایش سینماست. این فیلم داستان مردی است که عاشق فیلم و سینماست و درگیر اتفاقاتی در زندگی اش می شود. “سينما-نيمكت” داستان يك گروه دوره گرد نمايشى است كه در سال هاى ٦٨-٧٣ (دوران ممنوعيت ويديو) فيلم هاى تاريخ سينما را در روستاهاى دورافتاده و قهوه خانه ها براى مردم اجرا مى‌كنند.
جنجالی‌ترین برندگان تاریخ اسکار + تصاویر

جنجالی‌ترین برندگان تاریخ اسکار + تصاویر

انتخاب‌های جنجالی و غیرمنتظره تنها محدود به اسکار امسال نبوده و نمونه‌هایی از این دست در تاریخ این جوایز سینمایی فراوان یافت می‌شود.
شهاب حسینی در فیلم «برادرم خسرو»+تیزر فیلم

شهاب حسینی در فیلم «برادرم خسرو»+تیزر فیلم

فیلم «برادرم خسرو» با بازی شهاب حسینی پس از نوروز 96 در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.
برنامه‌های آخر هفته تلویزیون

برنامه‌های آخر هفته تلویزیون

برنامه‌های ویژۀ آخر هفتۀ تلویزیون را در بهترینها دنبال کنید. تلویزیون به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانو فاطمه زهرا(س) تدارک ویژه‌ای برای روزهای پایانی هفته در نظرگرفته است.
اسامی برندگان اسکار 2017

اسامی برندگان اسکار 2017

هشتاد و نهمین مراسم اسکار در حال برگزاری است. فهرست اسامی برندگان جوایز اسکار 2017 را از بهترینها دنبال کنید.
پربیننده ترین