به روز شده در: ۱۱:۱۸
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday 21 June 2018

BEHTARYNHA.IR

هشدارهایی برای شما که از لنز تماسی استفاده می‌کنید

استفاده از لنز های چشمی مدت هاست که رواج پیدا کرده و عموما افرادی که به دلایلی از عینک استفاده نمیکنند لنز ها را جایگزین کرده اند.

در فصل «خانه تکانی» مراقب این شوینده ها باشید

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال شمسی بسیاری از خانم های ایرانی خود را آماده رسیدن بهار کرده و خانه تکانی می کنند، اما نکته مهم و حائز اهمیت آن است که برخی مواد شوینده حاوی ماده های خطرناک سمی و سرطانزا بوده که هنگام خرید محصول باید به آن توجه و از خریداری آن ها اجتناب کرد

وقتی نیمه پر لیوان مشکل زا می ‌شود

برخی مواقع ما آبی را می نوشیم که برای مدت یک شب در لیوان مانده است،سوال این جاست که آیا این آب برای سلامت ما مضر است؟ بسیاری از ما عادت داریم آب باقی مانده از شب قبل و یا مابقی آب بطری یا لیوانی که در داخل ماشین خود قرار داده ایم را بنوشیم.

چگونه ظرف مناسب مایکروویو را انتخاب کنید؟

فر مایکروویو به خاطر وجود امواجی که برای پخت غذا ساطع می‌کند، به ظروف خاصی نیاز دارد. احتمالاً همه‌ی شما که از این نوع فر استفاده می‌کنید می‌دانید که ممنوعیت بزرگ برای این ظرف‌ها «فلزی بودن» است. شاید هم گاهی اشتباه کرده باشید و با گذاشتن ظرف فلزی در مایکروویو جرقه‌هایی شبیه رعد و برق را در آن دیده باشید.

شیوه درست و موثر نخ دندان کشیدن

نخ دندان درست به اندازه مسواک زدن اهمیت دارد اما متاسفانه کسی به این موضوع آنطور که باید توجهی ندارد. لابلای دندان ها همیشه مستعد تجمع باکتری هاست. متاسفانه اکثر مردم اطلاعات کافی درباره ی نحوه مراقبت صحیح از دندان های خود ندارند

معجزه ای برای رهایی از نفخ شکم

اگر می‌خواهید شکل زیبایی به شکم خود بدهید باید بتوانید آن را از داخل عوض کنید. انجام تمرینات ورزشی مناسب و داشتن رژیم غذایی خوب می‌تواند بهترین روش برای به دست آوردن تناسب اندام و شکمی صاف باشد اما زمانی که می‌خواهید شکم خود را در زمان کمتری صاف کنید، باید بر روی مکانیسم چربی سوزی داخلی بدن اعتماد کنید.

نکاتی درمورد خانه تکانی و مسمومیت با مواد شوینده

با نزدیک شدن به فصل خانه تکانی میزان خرید مواد شوینده در سبد خرید خانواده ها افزایش می یابد و همچنین در هنگام استفاده بیشتر از سایر مواقع در دسترس کودکان قرار میگیرد و احتمال ایجاد مسمومیت به دلیل استفاده نادرست ازین مود در این فصل افزایش می بابد. پس دراین مقاله ما سعی کردیم نکاتی در مورد پیشگیری از مسمومیت و همچنین نکات اصلی در برخورد با مسمومیت ایجاد شده با مواد شیمیایی را برای شما ذکر کنیم

گوش پاک کن با گوش ما چه می‌کند؟

جرم گوش یکی از عوامل دردسر ساز بعد هر حمام و استخر است. بین فواید و مضرات خشک کردن گوش با گوش پاک کن همواره اختلاف نظر وجود دارد.
بهترینهای شنیدنی

نکاتی در انتخاب کفش مناسب

انتخاب کفش و پاپوش مناسب برای هر فرد جزو یکی از مهمترین انتخاب های سبک زندگی است. و اما نکته های که برای مناسب بودن یک کفش در نظر گرفت.

تمریناتی برای جلوگیری از ضعیف شدن چشم

این روز ها همه افراد به نحوی به وسایل الکترونیک سرکار دارند. موبایل، تبلت، تلویزیون، لب تاپ و سیستم های کامپیوتری . همه این ها به نحوی بر چشم و بینایی ما اثر مخرب دارند. پس اگر روزی بیشتر از یک ساعت با این وسایل کار می کنید انجام تمرینات زیر برای شما ضروری است.
صفحه  از ۸