مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

با دیوارهای بزرگ و خالی در خانه خود چه کنیم؟ + عکس

با دیوارهای بزرگ و خالی در خانه خود چه کنیم؟ + عکس

علاوه بر خانه تکانی، تغییر دکوراسیون هم یکی از کارهای معمول شب عید است. اما گاهی دیوارهای بزرگ و خالی چهره دکوراسیون زیبای ما را خراب می کنند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که دیواری بزرگ در منزل دارید و نمیدانید با آن چه کنید یا تنها ایده ای که به ذهنتان میرسد استفاده از یک تابلوی بزرگ است، با بهترینها همراه باشید تا 20 ایده جالب برای پر کردن دیوارهای بزرگ منزلتان به شما ارائه دهیم. آنگاه خواهید دید که داشتن این دیوار بزرگ بدون پنجره یک انتخاب عالی برای جلوه ی دکوراسیون شما خواهد بود.
عیدانه بهترینها

"برس تکانی" در آستانه سال نو + عکس

برس های آرایشی محصولات گرانی هستند و باید هنگام تمیز کردن آنها کاملا مراقب بود. در آستانه سال نو نباید از تمیز کردن این محصولات غافل بمانید. در این مجموعه به شما نحوه تمیز کردن برس های آرایشی را در کمترین زمان و با ارزانترین محصولات موجود در خانه آموزش خواهیم داد. با بهترینها همراه باشید.
فوت و فن‌های خشک گردن گلبرگ گل

فوت و فن‌های خشک گردن گلبرگ گل

هنگامی که شما یک دسته گل رز هدیه می گیرید، می توانید زیبایی این گلها را با خشک کردن گلبرگ هایش برای مدت طولانی حفظ کنید. این گلبرگها برای ساخت ظرفی از گل بی نظیرند. حتی می توانند برای ساخت کارت تبریک هم استفاده بشوند. حتی وقتی شمع های خانگی درست می کنید هم می توانید از این عناصر طبیعی استفاده کنید. در هر جایی که احتیاج به تزیینات زیبا داشته باشید این گلها به کار شما می آیند. با بهترینها همراه باشید.
رنگ‌های محبوب 2017 در دکوراسیون خانه+تصاویر

رنگ‌های محبوب 2017 در دکوراسیون خانه+تصاویر

در سال جدید میلادی این رنگها مورد علاقه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است. این رنگها همراه با حس آرشیتکت ها می باشد. با بهترینها همراه باشید تا این رنگ ها را به شما معرفی کنیم.
بازنده ها این موارد را درباره زندگی نمی دانند

بازنده ها این موارد را درباره زندگی نمی دانند

ده سال پیش برادر من دار فانی را وداع گفت. هنگامی که برای مجلس ختمش رفته بودیم، به او در تابوت نگاه کردم و با خود فکر کردم که همیشه او را دوست داشتم، اما هیچ وقت از میزان این علاقه آگاه نبودم. در چند سال آخر زندگی وی ما زیاد به هم نزدیک نبودیم. همیشه فکر می کردم باید زمان بیشتری را برای باهم بودن اختصاص دهیم. می توانید بفهمید که این بزرگترین زنگ هشدار برای من بود.
لپ تاپ تکانی به روش بهترینها

لپ تاپ تکانی به روش بهترینها

تمیز کردن لپ تاپ اگرچه به نظر کار آسانی می آید، اما مهم است که بدانید از چه محصولی برای این کار استفاده می کنید تا به صفحه نمایش و صفحه کلید آن صدمه نزنید. در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه لپ تاپی تمیز و بدون جرم داشته باشید. با بهترینها همراه باشید.
این شیوه های خوابیدن، همسرتان را دیوانه می کند

این شیوه های خوابیدن، همسرتان را دیوانه می کند

اینکه در آغوش کسی که دوستش دارید خوابتان بگیرد بسیار عاشقانه است، تا زمانی که خروپف ها، چرخیدن ها و غلت زدن ها و گرمای خفه کننده بدن آغاز می شود. در یک گروه که درباره خواب تشکیل شده بود، ما عادات آزاردهنده خواب را مطرح کردیم تا ببینیم کدام بیشترین آزار را برای کسی که کنار شما خوابیده است خواهد داشت. با آگاهی از این عادات بهتر و با صلح بیشتری خواهید توانست کنار یکدیگر بخوابید. با بهترینها همراه باشید.
اتاق خواب های رویایی برای علاقه مندان به رنگ آبی + تصاویر

اتاق خواب های رویایی برای علاقه مندان به رنگ آبی + تصاویر

رنگ آبی رنگی بسیار آرامش بخش است و برای اتاق خواب بسیار پر کاربرد. اگر در آستانه سال نو به فکر تغییر دکوراسیون منزل خود هستید، با بهترینها همراه باشید. برای شما چند نمونه اتاق خواب با دکوراسیون آبی آورده ایم که با دیدن آنها همین حالا دست به کار خواهید شد.
دستمال شیشه پاک کن خانگی درست کنید
عیدانه بهترینها

دستمال شیشه پاک کن خانگی درست کنید

با نزدیک شدن به عید و ایام خانه تکانی، هزینه های زیادی برای مواد شوینده پرداخت می شود. اما اگر بتوانید این مواد شوینده را در خانه درست کنید بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. پاک کردن شیشه و آینه یکی از مواردی است که شوینده مخصوص به خود را می خواهد. پس این بار به جای خرید چند شیشه شوی، به شما نحوه ساخت دستمال های خانگی را آموزش خواهیم داد که برای پاک کردن شیشه و آینه معجزه خواهد کرد. برای این منظور تنها به دو چیز احتیاج دارید. دستمال حوله ای و یک ظرف مخصوص دستمال کودکان است. با بهترینها همراه باشید.
بازسازی انگیزه‌هایتان در 5 ثانیه

بازسازی انگیزه‌هایتان در 5 ثانیه

آیا تا به حال انگیزه خود را از دست داده اید؟ کاملا می دانیم چه حسی دارید. مدتها پیش زمانی بود که من هم انگیزه ام را از دست داده بودم. به اطرافم نگاه می کردم و انسان هایی را میدیدم که با انگیزه کارهای خود را انجام می دهند. آنها فقط میدانند که باید این کار را انجام دهند. در اینجا چند کلید کاربردی برای شما آورده ایم تا باعث پرورش ذهنی آگاه تر و طرز فکر با انگیزش تری شود. با بهترینها همراه باشید.
پربیننده ترین