به روز شده در: ۱۱:۱۸
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ Friday 23 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۲۷۱۴۱
تعداد بازدید: ۲۲۹۰۹
پ
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۴ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 2017 May 16
با گسترش و توسعه روزافزون فناوری؛ هر روز شاهد ایده‌های تازه در ابعاد مختلف زندگی هستیم؛ ایده‌هایی که با هدف راحت کردن زندگی و کمک به انسان‌ها ارائه می‌شوند. در همین راستا؛ یک استارت‌آپ آمریکایی از شهر نیویورک روباتی ساخته که می‌تواند جلوی خانه‌ها را از برف پاک و تمیز کند.
روباتی دوست داشتنی که باغبانی میکند

بهترینها:داشتن حیاطی زیبا آرزوی هر کسی است،اما وقتی نوبت نگهداری از ان میرسد اکثر ما فکر میکنیم زمان کافی برای انجام انرا نداریم kobi به صورت خاص برای این کار ساخته شده است.

جدیدترینهای دنیای تکتولوژی و رباتیک را در بهترینها ببینید

این ربات همه کاره است+تصویر

قسمت اصلی وسیله میتواند به سه ماجول مخصوص چمن زنی،جمع کننده برگ  و برف و روب متصل شود باطری به کار رفته در ان برای رساندن سرعت به حدود 3 کیلومتر بر ساعت کافیست،برخورداری از جی پی اس و رادار 360 درجه ای به ان اجازه میدهد علاوه بر پیدا کردن مسیر خود در ملک ،به مرور نقشه ای دقیق از ان را برای خودش رسم کند که بعدا با استفاده از تلفن همراه میتوانید از روی ان مشخص کنید که دوست دارید رسیدگی  به کدام قسمت در الویت قرار بگیرد.

رباتی دوست داشتنی ،که باغبانی میکند


سازندگانش ادعا میکنند در حالت چمن زنی ،ساخته دستشان میتواند تا 2 هکتار زمین را با هر بار شارژ مرتب کند این رقم برای جمع اوری برگ ها حدودا یک هکتار و برای وظیفه سخت تر برف روبی 150 متر مربع خواهد بود.

قیمت پایه تعیین شده برای kobi چهار هزار دلار اعلام شده است.

 

تهیه و تنظیم:بهترینها

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: