به روز شده در: ۱۱:۱۸
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ Tuesday 20 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۱۹۴
تعداد بازدید: ۲۱۸
پ
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 10
کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس نسبت به مشکلات مالی باشگاه ها و درخواست کمک این باشگاه از هواداران واکنش نشان داد.
بهترین ها: کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس نسبت به مشکلات مالی باشگاه ها و درخواست کمک این باشگاه از هواداران واکنش نشان داد.

مهدی مهدوی کیا که بابت مشکلات مالی باشگاه های لیگ برتری ایران و به ویژه پرسپولیس دلخور است، در اینستاگرام خود نسبت به این مسائل واکنش نشان داد.

مهدوی کیا نوشت:«حکمهایى که این روزها از طرف فیفا به باشگاههاى ایرانى اعلام می شود واقعأ تأسف برانگیز است. چطور قراردادهایى رو امضاء می کنیم که هیچوقت به آن پایبند نیستیم و چطور خارجی ها با استفاده از قوانین محکم فیفا به حق خود می رسند و بازیکنان و مربیان داخلى با قوانین مصلحتى هیچگاه به حق و حقوقى که برایش زحمت کشیده اند نمیرسند؟!!»

او ادامه داد: «چطور راه مذاکره وصلح را نمی دانیم که کار به شکایت و فیفا بکشد؟ تا چه زمان خوش استقبال و بد بدرقه می مانیم؟ افسوس که خیلى دیر شده. هواداران عزیز پرسپولیس یکبار دیگر عشق خود را به پرسپولیس نشان خواهند داد ولى خواهشأ خیلى شفاف تمامى کمک ها و نوع خرج آن اعلام شود تا اطمینان بیشترى در خانواده پرسپولیس به وجود آید. چه زمان حق پخش تلویزیون و درآمدزایى حداقل در مورد باشگاههاى پرطرفدار اجرا می شود که دیگر مشکل مالى نداشته باشند؟».

مهدوی کیا در بخش دیگری از یادداشت  خود تاکید کرد: «عکس پایین متعلق به کمپ مدرن فوتبال پایه هامبورگ است که تا ٢ ماه آینده مورد بهره بردارى قرار میگیرد. هدیه اى از طرف هواداران هامبورگ که در طول ٢-٣ روز مبلغ ١٠ میلیون یورو به حساب باشگاه واریز کردند تا استعدادها به خوبى پرورش یابند. راستى هامبورگ یک هوادار میلیاردر دارد که گاهأ٤٠ -٥٠ میلیون یورو به باشگاه کمک می کند. حتى در فوتبالى که همه درآمدها را دارد عشق به تیم و موفقیتش باعث این کارهاست. آیا پرسپولیس از این هواداران ندارد؟ من می گویم دارد فقط باید اعتماد آنها را جلب کرد. امیدوارم روزى با درایت و برنامه ریزى فرزندان ایران چنین کمپهاى تمرینى داشته باشند. یاحق.»

واکنش مهدوی‌کیا به کمک مالی هواداران پرسپولیس

منبع:ورزش سه


اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: