به روز شده در: ۱۱:۱۸
سه‌شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ Tuesday 20 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۱۹۹
تعداد بازدید: ۱۸۲
پ
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 10
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فرصت‌هایی که استقلال خوزستان به دست آورد، روی شلوغی‌ها در محوطه جریمه ایجاد شد.
بهترین ها: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فرصت‌هایی که استقلال خوزستان به دست آورد، روی شلوغی‌ها در محوطه جریمه ایجاد شد.

 برانکو پس از پیروزی یک بر صفر مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت:خوشحالم که در آخرین بازی سال 95 کارمان را با پیروزی پشت سرگذاشتیم. رضایت مندی بزرگی را به هواداران‌مان هدیه کردیم تا آنها از ما راضی باشند به آنها و خانواده‌هایمان بهترین تبریک‌ها را بیان می‌کنم.

وی ادامه داد: به بازیکنانم به خاطر خواست و اراده‌شان و اینکه قدم بزرگی را برای هدف نهایی برداشتند تبریک می‌گویم. می دانستیم بازی بسیار سختی مقابل استقلال خوزستان خواهیم داشت. این تیم برای برد آمده بود تا خودش را به رده چهارم جدول برساند تا شاید از این طریق به آسیا راه پیدا کند. آنچه مهم است اینکه پیروزی شدیم. برانکو تاکید کرد: می‌توانستید خودتان متوجه خستگی بین بازیکنان شوید، اگر زودتر گل می زدیم شاید بازی را با نتیجه بهتری به پایان می رساندیم اما به هر حال مسابقه را تحت کنترل داشتیم و با استحقاق بالا برنده شدیم. استقلال خوزستان شانسی روی دروازه ما ایجاد نکرد و فقط روی شلوغی محوطه جریمه شانس های نصفه و نیمه ای به دست آوردند. از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم آنها نتیجه خوبی کسب کردند. از طرف خودم و کادرفنی از بازیکنان تشکر می‌کنم که به این شکل سال ۹۵ را به پایان رساندند. وی ادامه داد: متاسفانه وقت زیادی برای جشن گرفتن نداریم چون یکشنبه به قطر می رویم تا در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. برخلاف ما که هر ۴ روز یک‌بار بازی داریم الریان ۴ روز قبل بازی کرده و ۱۰ روز تا بازی با ما برای ریکاوری فرصت دارد. از هواداران به خاطر حضور پرتعداد تشکر می‌کنم. برای همه ایرانی ها در سال جدید بهترین آرزوها را دارم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه این بازی یک تمرین آسیایی برای پرسپولیس بود و اینکه در مرحله بعد هم ممکن است با همین تیم روبه رو شود، گفت: لادروپ یکی از بزرگترین بازیکنان دنیا بوده و او سال قبل مربی لخویا بود و دوبار به عنوان سرمربی به مصاف پرسپولیس آمد. این مربی روش هلندی و تهاجمی را در تیمش را آموزش می دهد. در اسپانیا هم نتایج درخشانی کسب کرده اما با وجود همه این موضوع ها با خوش بینی به قطر می رویم. در مورد استقلال خوزستان به این مساله فکر نکرده ام زیرا بازی به بازی پیش می رویم.

وی در مورد ضعیف بازی کردن پرسپولیس در نیمه دوم گفت: با این مساله موافقم؛ سطح بازی ما در نیمه دوم مثل نیمه اول خوب نبود. این مساله چند دلیل دارد؛ خستگی و فشردگی مسابقات در این مقطع از فصل تاثیرگذار است اگر فرصت‌هایی که داشتیم را بهتر استفاده می‌کردیم در پایان بازی شرایط بهتری داشتیم. دفاع ما عملکرد خوبی داشت و روی ضربات ایستگاهی حریف عملکرد خوبی ارایه کردیم. طبیعی است اگر گل دوم را می زدیم همه چیز بهتر می شد.

برانکو در مورد اینکه اعتراض بازیکنان به داور منسوخ شده اما بازیکنان پرسپولیس به خاطر اعتراض به داور کارت زرد می گیرند اظهار داشت: مشکلات همیشه روی کارت های زرد به وجود می آید. طبیعی است وقتی بازیکن خسته شده و عصبی است کنترل شخصی روی حرکاتش کم می شود. دوست ندارم داوری را تفسیر کنم. اول باید پرسید چه تعداد از این کارت ها عادلانه بوده و چه تعداد عادلانه نبوده عصبیت را ما به وجود نیاوردیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه به نیمکت نشینان تیمش دیر بازی می دهد و بازیکنان اصلی اش خسته هستند گفت: دوست دارم حرف تان را با مدرک بزنید؛ فکر می کنید طارمی مسن است یا علیپور و محرمی؟ اگر طارمی ۲۴ ساله مسن محسوب می شود دیگر باید من را ببخشید.

وی در مورد اینکه طارمی تخلیه شده بود اما تعویضی صورت نمی گرفت گفت: بله، طاهرخانی و کرملا چعب می توانستند وارد میدان شوند اما من باید تصمیم بگیرم. خواهش می کنم اجازه بدهید من که هر روز در تمرین هستم تصمیم گیری کنم. باید قهرمان شویم و این مسایل از روی میل رفاقت نیست که بگویم هر بازیکن چقدر بازی کند. علوان زاده ۲۱ ساله را به میدان فرستادم.

برانکو در پاسخ به سوالی خبرنگاری گفت که می خواهم سوالی بپرسم که می گویند نپرس، برانکو در جواب گفت: هر سوالی دارید بپرسید من پاسخ می دهم.

وی در مورد غیبت رضائیان و اینکه آیا تاثیری روی روند تیمش می گذارد یا نه گفت: می توانم به شما بگویم عید نوروز مبارک تا امروز هم بدون رضائیان بازی کردیم. الوحده، نفت تهران و استقلال خوزستان را بردیم. هر بازیکنی نباشد بدون رامین هم می شود و مجبور یم کار کنیم.منبع:فارس

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: