به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ Wednesday 18 July 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۲۰۳
تعداد بازدید: ۲۴۲
پ
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 10
راننده یک اتومبیل سواری شخصی در تهران زن و شوهر جوانی را سوار اتومبیل خود کرد تا به کرج برساند ولی بین راه از جاده اصلی منحرف شد و با کمک دیگر سرنشینان اتومبیل، شوهر را پیاده کرد اما زن را همراه خود برد و اکنون یک ماه است که از این زن 17ساله روستایی خبری نیست.
بهترین ها: راننده یک اتومبیل سواری شخصی در تهران زن و شوهر جوانی را سوار اتومبیل خود کرد تا به کرج برساند ولی بین راه از جاده اصلی منحرف شد و با کمک دیگر سرنشینان اتومبیل، شوهر را پیاده کرد اما زن را همراه خود برد و اکنون یک ماه است که از این زن 17ساله روستایی خبری نیست.

راننده به‌اتفاق همدستان، زن و شوهر جوان را که به‌تازگی عروسی کرده بودند و از روستایی در قزوین به‌مقصد زیارت به مشهد می‌رفتند در تهران سوار اتومبیل شخصی کرد؛ او که دو تن از دوستانش نیز در اتومبیلش بودند بین راه کرج پس از آنکه اتومبیل را به جاده فرعی هدایت کرد در گوشه‌ای متوقف شد و به‌کمک دوستانش دست و پای مرد را بست و بعد از آنکه کتک مفصلی به او زد، مرد را در جاده فرعی رها کرد و عروس را با خود برد.

شوهر این زن با مراجعه به مأموران انتظامی ماجرا را تعریف کرد، مأموران بر اساس شکایت این مرد موفق شدند جوانی را که شاهرخ نام دارد شناسایی و دستگیر کنند، شوهر زن نزد مأموران انتظامی هویت شاهرخ را تأیید کرد و گفت: این مرد جزو کسانی است که همسرش را ربوده‌اند.

شاهرخ به بازپرسی دادسرا اعزام شد و با اعتراف به اینکه در جریان ربودن زن جوان دست داشته همدستان خود را معرفی کرد، بازپرس دادسرا دستور داد با مشخصات به دست آمده، مأموران ربایندگان زن 17ساله را دستگیر کنند اما نه‌تنها تاکنون اثری از آن دو رباینده به دست نیامده بلکه زن 17ساله نیز پیدا نشده است.منبع:تسنیم

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: