به روز شده در: ۱۱:۱۸
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ Saturday 24 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۲۱۴
تعداد بازدید: ۱۵۱
پ
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 10
در جلسه هیئت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اهم سیاست های بودجه ای این دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بهترین ها: بودجه 96 دانشگاه آزاد اسلامی و احکام آن به اتفاق آراء اعضای هیات امنای مرکزی تصویب شد.

در این جلسه که عصر دیروز با حضور  ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا، ایت الله سید حسن خمینی، حمید میرزاده، جاسبی، حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، فریدون عزیزی، بهمن صمدی یزدی، نمایندگان وزارتین علوم و بهداشت برگزار شد، مقرر شد از مهر 96 شهریه ثابت دانشجویان رشته‌های غیر پزشکی ورودی سال 1395 به ماقبل بدون تغییر و شهریه متغیر انها نسبت به سال ٩٥ 10 درصد افزایش یابد

همچنین شهریه ثابت و متغیر دانشجویان رشته های غیرپزشکی که از مهر 96 وارد دانشگاه می شوند نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش می یابد.

شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که قبل از مهر 96 وارد دانشگاه شده اند افزایش نمی یابد، اما شهریه متغیر آن ها تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان است، که متعاقبا اعلام می شود.

همچنین شهریه ثابت دانشجویان رشته های پزشکی که از سال 96 وارد دانشگاه می شوند 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد و شهریه متغییر آنها تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان است.

در این جلسه با توجه به تایید کمیته حسابرسی دانشگاه و کمیسیون دائمی هیات امنا، بودجه دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96 از حیث درآمد 6 هزار و 784 میلیارد و 500 میلیون تومان و از حیث منابع و مصارف 9 هزار 884 میلیارد تومان تصویب شد.
منبع:تسنیم
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: