به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ Wednesday 21 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۲۳۴
تعداد بازدید: ۴۹۹
پ
تاریخ انتشار: ۰۶:۰۰ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 11
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از واریز عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران از اوایل هفته خبرداد.
بهترین ها:  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از واریز عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران از اوایل هفته خبرداد.
 
عیدی حسین اسدی گفت: اعتبارات لازم برای پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهران از سوی سازمان بهزیستی تامین شده است.

وی افزود: با توجه به تخصیص اعتبارات مورد نیاز از سوی سازمان بهزیستی، مقدمات واریز عیدی مددجویان فراهم شده است.

معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران در خصوص زمان پرداخت عیدی ها اظهارکرد: از اوایل هفته آینده و طی یک بازه زمانی 2 روزه، عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی به حساب آنها واریز خواهد شد.

اسدی در پاسخ به این پرسش که میزان عیدی های پرداخت شده چه میزان است؟، تصریح کرد: عیدی هر خانوار بر مبنای یک ماه مستمری پرداختی آنها خواهد بود و تمام خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی استان تهران اعم از سالمندان، معلولان، زنان سرپرست خانوار و ... مشمول دریافت این عیدی خواهند شد.

وی در خصوص توزیع بسته های امنیت غذایی در میان مددجویان دستگاه های حمایتی خاطرنشان کرد: توزیع بسته امنیت غذایی در میان مددجویان دستگاه های حمایتی به صورت متمرکز از سوی وزارت رفاه پرداخت می شود و اگر این اتفاق نیافتد، بهزیستی تهران این بسته را در اختیار خانوارهای تحت پوشش خود قرار خواهد داد.
منبع:میزان

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: