به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ Wednesday 21 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۲۵۱
تعداد بازدید: ۱۱۶
پ
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 11
بخش «مجریان زن» به برنامه «سه ستاره» سال ۹۵ اضافه شد.
بهترین ها: بخش «مجریان زن» به برنامه «سه ستاره» سال ۹۵ اضافه شد.

«سه ستاره» به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی و همراهی آرش ظلی‌پور امشب به معرفی کاندیداهای یک بخش جدید می‌پردازد. از آن جایی که در فصل‌های گذشته غیبت مجریان زن در میان کاندیداها محسوس بود طراح و تهیه‌کننده این برنامه از همان ابتدای پیش تولید فصل سوم به اضافه شدن بخش «مجریان زن» برای جلوگیری از تضییع حقوق مجریان زن تاکید داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی «سه ستاره» با تایید مدیران در نهایت این بخش جدید به این فستیوال تلویزیونی مردمی اضافه شده و اسامی کاندیداهای این بخش که خروجی آرای هیات انتخاب است بدین شرح است: گیتی خامنه، ژاله صادقیان، ژیلا امیرشاهی، مهسا ملک مرزبان، مژده لواسانی، ندا ملکی، راحله امینیان و زنیب ابوطالبی که به واسطه رای نهایی هیات انتخاب حالا در نظرسنجی مردمی حضور دارند.

امسال مانند سنوات گذشته نام‌های بزرگ و مهمی در هیات انتخاب سه ستاره حضور دارند که می‌توان به نام‌هایی نظیر حجت الاسلام و المسلمین سرلک، سردار منتظر المهدی، فریدون جیرانی، طهماسب صلح جو، مجتبی امینی، محمدرضا داورزنی، مرضیه وحید دستجردی، محمد احسانی، مسعود سلطانی فر، امیرمهرداد خسروی، مریم جلالی، علی طلوعی، عبدالکریم خیامی، ابراهیم داروغه زاده، شهرام گیل آبادی، ایرج محمدی، حسین کرمی و مازیار ناظمی و بخش عمده‌ای از رسانه‌های مکتوب معتبر اشاره کرد که در انتخاب نهایی از میان آثار ارسالی شبکه‌ها نقش داشتند.

«سه ستاره» به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی و همراهی آرش ظلی‌پور از ۱۴ تا ۲۰ اسفندماه هر شب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
منبع:مهر
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: