به روز شده در: ۱۱:۱۸
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ Saturday 24 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۲۶۴
تعداد بازدید: ۹۰
پ
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 11
طبق مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، برای استفاده از آوای انتظار روی خطوط تلفن ثابت، مشترک ملزم به پرداخت هزینه‌ای معادل ۲۰۰۰ ریال در ماه می‌شود.
بهترین ها:  طبق مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، برای استفاده از آوای انتظار روی خطوط تلفن ثابت، مشترک ملزم به پرداخت هزینه‌ای معادل ۲۰۰۰ ریال در ماه می‌شود.

«آوای انتظار» عنوان سرویسی است که با استفاده از آن مشترکان تلفن ثابت به انتخاب یک آهنگ پرداخته و پس از آن فرد تماس گیرنده با آنها به جای شنیدن بوق تلفن در زمان انتظار و قبل از برداشتن گوشی توسط مخاطب قطعه‌ای موسیقی می‌شنود.

بر اساس مصوبه شماره ۱۷۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه آوای پیشواز تلفن ثابت را با اعتبار ۳۰ روز ۲۰۰۰ ریال اعلام کرده است.

البته این سرویس در حال حاضر برای تمام مشترکان تلفن ثابت قابل دسترسی نیست اما همزمان با فرارسیدن بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از سوی مخابرات استان تهران امکان دریافت سرویس آوای پیشواز تلفن ثابت در برخی از مراکز مخابراتی فراهم شد.

مشترکان ساکن در مناطقی که امکان دسترسی به این سرویس را دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی منطقه خود یا از طریق تلفن گویا ۲۰۳۰ نسبت به فعال‌سازی این سرویس اقدام کنند.

پس از فعال‌سازی نیز مشترکان می‌توانند برای  انتخاب آهنگ مورد علاقه خود به سایت WWW.tct.ir مراجعه کرده و نسبت به انتخاب آهنگ دلخواه خود اقدام کنند.

پس از تعیین آهنگ نیز امکان تعویض آن با سایر آواها وجود خواهد داشت. نکته دیگر آنکه مشترکان حتی می‌توانند پیام صوتی مد نظر خود را که شامل متن مورد علاقه آنها(مثل معرفی شرکت یا تبیلغات و ...) را نیز به عنوان آوای انتظار انتخاب کنند.
منبع:ایسنا
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: