به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ Wednesday 21 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۲۷۰
تعداد بازدید: ۱۰۴
پ
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 11
اتفاقاتی که در استقلال رخ داده و زمینه اعتصاب بازیکنان و تمرین نکردن آنها را فراهم کرده در نهایت به تغییراتی منجر خواهد شد که مدیرعامل آبی‌ها وعده‌اش را داده است.
بهترین ها: اتفاقاتی که در استقلال رخ داده و زمینه اعتصاب بازیکنان و تمرین نکردن آنها را فراهم کرده در نهایت به تغییراتی منجر خواهد شد که مدیرعامل آبی‌ها وعده‌اش را داده است.

 اعتصاب استقلالی‌ها که بعد از بازی این تیم با سیاه جامگان آغاز شد همچنان ادامه دارد و بازیکنان این تیم حتی پادرمیانی مدیرعامل باشگاه را برای بازگشت به تمرین هم نپذیرفتند.

آبی پوشان روز پنجشنبه تمرین را تحریم کردند و طبق برنامه امروز هم استراحت دارند. هنوز هم مشخص نیست که تمرین فردای این تیم برگزار می‌شود یا کماکان آبی‌ها در تحریم به سر می‌برند.

روز پنجشنبه مدیرعامل استقلال در رختکن حضور یافت بلکه بتواند بازیکنانش را مجاب به تمرین کند که در نهایت هم این اتفاق نیفتاد. اما مدیرعامل استقلال علاوه بر این که به بازیکنانش وعده داد که تا روز شنبه بخشی از مطالبات شان را پرداخت خواهد کرد، صحبت‌های دیگری هم انجام داد تا از شدت خشم بازیکنانش نسبت به حسن زمانی عضو هیات مدیره این باشگاه و سایر اعضای هیات مدیره بکاهد.

افتخاری در خلال صحبت‌هایش با بازیکنان، جدایی قریب الوقوع زمانی از هیات مدیره استقلال را نوید داد و به آنها گفت که خیلی به صحبت‌های او توجه نکنید. چون ایشان به زودی از جمع ما جدا می‌شوند. حتی شخص وزیر هم در جریان ریز اتفاقات هست و در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.

مدیرعامل استقلال حتی از این هم فراتر رفت و در بخش دیگری از اظهاراتش بیان داشت نه تنها زمانی، بلکه دیگر اعضای هیات مدیره استقلال هم به زودی جای خود را به یکسری اعضای اقتصادی می‌دهند تا از این به بعد هیات مدیره استقلال به جز جلسه گذاشتن و مصاحبه کردن، گوشه‌ای از مشکلات اقتصادی باشگاه را هم حل کنند.
منبع:مهر

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: