به روز شده در: ۱۱:۱۸
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ Friday 23 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۳۰۳
تعداد بازدید: ۲۴۶
پ
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۰ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 11
وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۸۰۰ میلیارد تومان به حساب صندوق ذخیره بازگشت گفت: معوقات فرهنگیان تا پایان سال پرداخت می شود.
۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان برگشت
بهترینها: فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در حاشیه دومین نشست هشتمین دوره مجلس دانش آموزی گفت: مجلس دانش آموزی تمرین فعالیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای حضور دانش آموزان در جامعه است.

وی افزود: این مجلس بازوی مشورتی قوی برای مدیران آموزش و پرورش است چراکه مخاطبین تصمیم گیری ما دانش آموزان هستند. نمایندگان آنام به عنوان بازوی مشورتی مدیران در مجلس دانش آموزی حضور دارند.

وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان در سال اینده گفت: کارگروهی را برای تدوین نظام جدید حقوق معلمان تعیین کرده ایم که در آن بحث رتبه بندی را هم خواهیم داشت.

دانش آشتیانی درباره پرداخت مطالبات معلمان نیز بیان کرد: پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا سال ۹۴ پرداخت شده است، امابخشی دیگر از مطالبات از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۵ و حق التدریس ها از ابتدای مهر تا پایان امسال باقی مانده است. تا پایان امسال تلاش می کنیم بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم و با سازمان مدیریت در حال پیگیری هستیم تا بخشی از مطالبات را تا پایان سال بپردازیم و بخش دیگری برای سال آینده می ماند.

وی یاد آورد شد: توانستیم با همراهی دولت حقوق اسفند معلمان را زودتر بپردازیم.

وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشت ۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: بنده نیز این مبلغ را شنیده ام اما هنوز گزارش آن به ما نرسیده و تا جایی که می دانیم ۸۰۰ میلیارد تومان به صندوق برگشته است.

وی تصریح کرد: کمیته ای که در این باره تعیین کرده ایم در حال بررسی وضعیت صندوق است. مدیران شرکت ها و هیات مدیره هایی که فعال نبودند را تغییر داده و افراد متخصص بکار گرفته ایم به عنوان مثال هیات مدیره جدید بانک سرمایه از سوی بانک مرکزی تایید شده اند و بزودی بکار گرفته می شوند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: