به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ Wednesday 21 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۳۰۸
تعداد بازدید: ۱۴۶
پ
تاریخ انتشار: ۰۴:۰۰ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 12
فرمانده انتظامی استان با اشاره به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخرسال از برخورد قانونی پلیس با تولید و توزیع کنندگان مواد محترقه خبر داد.
هشدار پلیس به تولیدکنندگان مواد محترقه
بهترینها: سردار" محسن خانچرلی " با اعلام این خبر گفت: پلیس غرب استان تهران با بهره مندی از تجربیات سال های گذشته و برنامه ریزی های پیشگیرانه با تولید و توزیع کنندگان مواد محترقه و آتش زا با قاطعیت برخورد می کند. 

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود:امیدواریم امسال همانند سال های قبل با همکاری خوب مردم و والدین گرامی، جوانان و نوجوانان که نقش بسزایی در پیشگیری از تلفات و خطرات استفاده از این مواد دارند،شاهد کاهش تلفات و حوادث ناگوار چهارشنبه آخرسال باشیم. 

سردار خانچرلی گفت: با اجرای طرح های مختلف انتظامی ، کنترل صنوف و با همکاری مردم عزیز و اصناف، انشاءالله شاهد کاهش تلفات جانی در این روز باشیم. 

این مقام ارشد انتظامی به تشدید برخورد با دست فروشان و عرضه کنندگان موادمحترقه تاکید کرد و گفت:در مقوله چهارشنبه آخرسال در گام ابتدایی،اولویت اول پلیس،ارتقاء آگاهی، آموزش والدین و مردم نسبت به خطرات استفاده از مواد محترقه خواهد بود. 

سردار خانچرلی در پایان از مردم شهرستان های غرب استان تهران خواست به منظور جلوگیری از خطرات و آسیب های ناشی از بکارگیری موادمحترقه و آتش زا در صورت مشاهده عوامل تولید یا توزیع، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: