به روز شده در: ۱۱:۱۸
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday 21 June 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۳۱۳
تعداد بازدید: ۱۲۷۱۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
پ
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 13
بهترینهای دیدنی
اعتماد به نفس موضوعی است که ریشه در آموزش و تجربه های پیشین فرد دارد. که گاهی در نظر فرد غیر قابل تغییر هستند اما روانشناسان معتقدند کع هیچ گاه برای کسب مهارت های افزایش اعتماد به نفس دیر نیست. پس با ما همراه باشید
بهترینها: اعتماد به نفس موضوعی است که ریشه در آموزش و تجربه های پیشین فرد دارد. که گاهی در نظر فرد غیر قابل تغییر هستند اما روانشناسان معتقدند کع هیچ گاه برای کسب مهارت های افزایش اعتماد به نفس دیر نیست. پس با ما همراه باشید.

برای شما یک کلیپ آموزشی برای افزایش اعتماد به نفس در ادامه داریم که برای دیدن آن روی عکس زیر کیلیک کنید.


اخبار مرتبط
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
Samira
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
0
0
با اونچه در اخبار مرتبط می بینم فکر میکنم : نباید مردگی کرد , اونایی که رفتن گریه کردیم دیگه بسه در توان هر چه داشتیم انجام دادیم به زندگی باید برگشت یعنی زنده باشیم و لحظه لحظه لذت ببریم از هر اونچه خدا به ما داده . وقتی بخودمون مطمئن باشیم یا همون اعتماد به نفس منظور کمال گرایی نیست افکار مثبته که این شهامتو به ما میده که بدونیم اگه خوبیم میتونیم بهتر باشیم و ترس , دقدقه خاطر , شکست ها رو صرفا" به حساب تجربه بزاریم و با هر روز تولدمون بزرگ میشیم یاد گرفتن همه اینها رو با آرامش و پله پله یاد بگیریم اعتقادات مخرب یا افکار درهم نداشته باشیم بازنگری به خود و صداهایی شاید گاهی می شنویم درونیه و اگر به منفی باشه مثل : بی استعدادی , ضعیف یا ترسویی , و ... نشنیدنش بهتره یک جای گزینی لازمه که بعرض رسید همون افکار مثبت و طرز فکر که میشه به یقین رسید . اجازه ندیم حتی اگه خوبیم فردی یا افرادی با حیله و نیرنگ یا تعاریفی ما رو از مرحله زیبایی که در اون قرار گرفتیم دورکنه و بشیم یک اسباب بازی یا وسیله که بهمون ضربه میزنه در زمانی حتی گفتن واژه بله باز به تعمق نیاز داره مثل نه گفتن .. چون با تمرین زیاد حتی نوشتن حرف زدن یاد میگیریم از این مرحله به مراحل بالاتر و موفقیت رسید . منظور از این بالا بودن خودمون نیست افکار مهمه و چگونه زندگی کردن که راحت باشی و مخل آرامش بقیه نشی و نزاری به حریم زندگیت یا اندیشه و درونت سم پاشی و وارد بشن بلکه رسیدن به کامل تر شدن , صعود به آهستگی و بکار بردن استعدادهامونه همین و نه کمتر نه بیشتر. مرسی که دیدگاه ها رو ارسال میفرمائید اما بنظرم وقتی خودم در اینجا تایپ میکنم زحمت این کار و دوباره خووندن حرفام به عهده شما یه کمی شاید تاریخش همونی نباشه که امروز گفته شده باشه و بهتر اینکه هر بار وارد سایت شما برای دیدن مطالب تازه و بقول معروف تاریخ روز باشه . بازم تشکر میکنم مختارید اما لازم بود شاید بگم .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: