به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ Wednesday 18 July 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۳۵۹
تعداد بازدید: ۱۳۸
پ
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 12
شهردار تهران در بازدید صبحگاهی خود از مراحل پایانی بخش میانی خط ۷ مترو در محور بزرگراه شهید نواب صفوی دیدن کرد.
بهترین ها: شهردار تهران در بازدید صبحگاهی خود از مراحل پایانی بخش میانی خط ۷ مترو در محور بزرگراه شهید نواب صفوی دیدن کرد.
 
مازیار حیسنی با ارائه گزارشی از این پروژه در جریان بازدید مذکور با تأکید بر این که فاز نخست خط ۷ مترو به طول ۱۰ کیلومتر با ۱۵ ایستگاه، به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت و مسافرگیری آن آغاز خواهد شد، گفت: خط ۷ مترو که عمیق‌ترین خط متروی تهران است، از زیر تمام خطوط متروی پایتخت عبور می‌کند.

وی با اعلام این که خط ۷ مترو با ۳۰ کیلومتر طول دارای ۲۲ ایستگاه است، تأکید کرد: این خط از جنوب شرق تهران و محدوده ورزشگاه تختی آغاز شده و پس از طی مسیر شرقی – غربی، در ایستگاه مولوی به سمت شمال متمایل می‌شود و پس از عبور از بزرگراه شهید نواب صفوی و شهید چمران، از کنار برج میلاد می‌گذرد و وارد میدان صنعت در شهرک قدس شده و در انتها به میدان بوستان در سعادت آباد می‌رسد.

گفتنی است در خاتمه این بازدید، در جلسه‌ای که با حضور شهردار تهران و جمعی از معاونان شهرداری تهران برگزار شد، موضوع آغاز بهره‌برداری از خط ۷ مترو و فعالیت شبانه‌روزی مجموعه مترو به منظور اتمام خط ۶ مترو و متروی فرودگاه حضرت امام (ره) مورد تأکید قرار گرفت.منبع:مهر

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: