به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ Sunday 25 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۳۸۷
تعداد بازدید: ۱۶۴
پ
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 13
سرهنگ رحمانی گفت: در استان سمنان محور شهرمیرزاد – فولاد محله، استان قزوین محور قزوین – رشت مه‌گرفتگی و کاهش دید و در استان لرستان در اکثر محورها گرد و خاک و کاهش دید گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.
آخرین وضعیت جاده های کشور در 22 اسفند
بهترینها: سرهنگ رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور اظهار داشت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم اکنون در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج – تهران از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: در استان کردستان محور بیجار، شرق استان تهران محور فیروزکوه بارش برف و در اکثر محور‌های استان‌های اردبیل، چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه، مازندران و قزوین، استان زنجان محور‌های زنجان – طارم، ابهر – بیجار و تهم، استان گلستان محور نوکنده – گرگان بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی در پایان گفت: در استان سمنان محور شهرمیرزاد – فولاد محله، استان قزوین محور قزوین – رشت مه‌گرفتگی و کاهش دید و در استان لرستان در اکثر محورها گرد و خاک و کاهش دید گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: