به روز شده در: ۱۱:۱۸
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ Saturday 24 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۴۰۶
تعداد بازدید: ۱۷۷
پ
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 12
نرخ مصوب عرضه بلیت در مسیر تهران – کیش و بالعکس اعلام شد
نرخ بلیت شرکت هواپیمایی کیش در مسیر کیش به تهران و بالعکس اعلام شد
بهترینها: کاپیتان جدیدی مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش با بیان اینکه نرخ بلیت پروازهای مسیر کیش به تهران و بالعکس از دو سال قبل تا کنون افزایش نیافته بود گفت: این افزایش قیمت از 20 اسفند در نرخ مصوب بلیت های این مسیر اعمال شد و طبق قرار دادی که با چارتر کننده داریم بلیت مسیر کیش – تهران یا بالعکس در بالاترین کلاس پروازی تا سقف 310 هزار تومان عرضه می شود.

وی با بیان اینکه شناور بودن نرخ بلیت پروازها این امکان را فراهم می کند تا متناسب با عرضه و تقاضا نرخ ها کاهش یا افزایش یابد تصریح کرد: از دو سال قبل تا کنون بهای بلیت در مسیر کیش - تهران در بالاترین کلاس پروازی225 هزار تومان بود که پس از دو سال از 20 اسفند طبق قرار داد چارتر کننده به 310 هزار تومان افزایش یافته است.

لازم به ذکر است گردشگران برای اطلاع از نرخ های مصوب شرکت هواپیمایی کیش می توانند به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنند. با چارتر کنندگانی که اضافه بر قیمت‌های درج شده در سایت هواپیمایی کیش اقدام به اخذ مبالغی از مسافران کنند برخورد می شود. گردشگران نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در عرضه و فروش بلیت توسط چار تر کنندگان و دفاتر فروش خدمات گردشگری مراتب را جهت پیگیری از طریق شماره تلفن48682305-021 و یا سامانه 124 نظارت بر خدمات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش اطلاع دهند.

 

منبع: خبرگزاری برنا

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: