به روز شده در: ۱۱:۱۸
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ Saturday 24 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۴۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۷
پ
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 13
در دومین اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر، ویژه نوروز 96، بر نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات سیاحتی و گردشگری تأکید شده است.
بهترین ها: در اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر که امروز 22 اسفند منتشر شده است، بر نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در راستای احقاق حقوق شهروندی تأکید و توجه شده است.

براساس اعلام این ستاد،در متن این اطلاعیه آمده است:

«ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر ــ در راستای احقاق حقوق هم‌وطنان عزیز و آن‌دسته از مسافران و گردشگرانی که برای سفر از خدمات دفاتر مسافرتی و گردشگری استفاده می‌کنند و با خرید تورهای داخلی و خارجی سفر می‌کنند ــ علاوه‌بر نظارت‌های معمول، اقدام به تشدید کنترل‌ها در قالب اعزام تیم‌های نظارتی محسوس و نامحسوس نموده است. در همین راستا، اکیپ‌های بازرسی در قالب تیم‌هایی به ستادهای اجرایی خدمات‌سفر استان‌ها جهت نظارت بر نحوه عرضه خدمات به‌ویژه تورهای مسافرتی و کنترل و کیفیت خدمات و قیمت آن‌ها اعزام گردیده، که با مشاهده تخلفات احتمالی، برخورد قاطع و قانونی معمول خواهند داشت.

ستاد مرکزی از هم‌وطنان تقاضا دارد، ضمن بررسی مقاصد سفر و تنوع قیمت‌ها و خدمات تور، صرفاً از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مجاز و معتبر که از سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مجوز دارند تور خریداری نموده و دقت داشته باشند که جزئیات خدمات موردتوافق حتماً در قرارداد ذکر شده باشد.

سامانه تلفنی 09629 به‌صورت شبانه‌روزی و شماره‌تلفن ستاد مرکزی هماهنگی خدمات‌سفر 66582248 به‌منظور دریافت نظرات، پیشنهاد‌ها، انتقادات و شکایات احتمالی مسافران و گردشگران در خدمت هم‌وطنان عزیز است. درضمن، هم‌وطنان گرامی می‌توانند در استان‌ها و شهرستان‌ها در ایام تعطیلات با دبیرخانه ستادهای اجرایی و خدمات‌سفر مستقر در ادارات‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تماس حاصل کنند.
منبع:میزان

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: