به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ Wednesday 18 July 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۴۴۰
تعداد بازدید: ۲۴۱
پ
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 13
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا شعار پلیس راهور در نوروز 96 را پرهیز از خطر، آرامش در سفر اعلام کرد.
بهترین ها:  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا شعار پلیس راهور در نوروز 96 را پرهیز از خطر، آرامش در سفر اعلام کرد.

سردار تقی مهری در مراسم آماده‌باش نوروزی همیاران پلیس که صبحامروز در دبستان دخترانه اندیشه در محله امیرآباد تهران برگزار شد، گفت: از وزارت آموزش و پرورش برای همکاری در توسعه طرح همیار پلیس  و همینطور دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان تشکر می‌کنم. این همایش به مناسبت نوروز 96 برگزار شده و در واقع آماده‌باش همیاران پلیس برای نوروز 96 است و امیدوارم همه ما با رعایت فوانین ومقررات سال خوبی داشته باشبم.

وی با تاکید بر اینکه قوانین راهنمایی و رانندگی برای نظم بخشی به ترافیک است، گفت: متاسفانه در تصادفات رانندگی تعدادی از همکاران ما جان خود را از دست داده‌اند.

مهری با بیان اینکه همیاران پلیس باعث کاهش تصادفات و جانباختگان این حوادث شده‌اند افزود: نقش همیاران پلیس بی‌بدیل بوده و باعث افزایش فرهنگ ترافیک شده است و من خودم شاهد بودم که همیازان پلیس چقدر کمک کرده‌اند.

به گفته رییس پلیس راهور ناجا، اولین وظیفه همیاران پلیس وادار کردن راننده به رعایت قوانین و مقررات است، به راننده تذکر بدهید که کمربند ایمنی ببندد و با سرعت مجاز حرکت کند. راننده باید مراقب عابران پیاده هم باشد و از خوردن و آشامیدن حین رانندگی و رانندگی در حالت خستگی خودداری کند.

مهری شعار امسال پلیس راهور در نوروز 96 را پرهیز از خطر، آرامش در سفر اعلام کرد و از دانش‌آموزان خواست که در چهارشنبه سوری نیز مراقب خود باشند و از انجام کارهای خطرناک پرهیز کنند. منبع:ایسنا

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: