به روز شده در: ۱۱:۱۸
جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ Friday 23 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۴۴۸
تعداد بازدید: ۱۸۷
پ
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 13
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد این سازمان از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه‌های کاغذی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.
بهترین ها: سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد این سازمان از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه‌های کاغذی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

در پی تماس تلفنی عده‌ای سودجو با بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی در قالب شرکتهای درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه یا اعمال تخفیفات ویژه خدمات درمانی، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که این شرکتها به هیچ وجه مورد تایید این سازمان نیست و بیمه شدگان فریب سوء استفاده‌کنندگان را نخورند.

در روزهای اخیر در برخی از استانها عده‌ای با ادعای ارتباط با سازمان تأمین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند درمان، از بیمه‌شدگان و بازنشستگان تقاضای وجه کرده‌اند در حالی که این سازمان از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه‌های کاغذی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و اطلاعات مورد نیاز این پروژه در اختیار بیمه‌شدگان قرار می‌گیرد.

در این خصوص به اطلاع بیمه‌شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می‌رساند هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع عموم می‌رسد و بیمه‌شدگان و بازنشستگان، اخبار این سازمان را فقط از پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی WWW.TAMIN.IR  مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره تماس 1420 و یا نشریات سازمانی و رسانه‌ها و نشریات کثیرالانتشار پیگیری کنند.
منبع:تسنیم

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: