به روز شده در: ۱۱:۱۸
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ Wednesday 21 February 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۳۰۴۷۷
تعداد بازدید: ۴۸۱۰
پ
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 15
معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولانی که شرایط تردد به داخل کشور را تا پایان سال جاری داشته اند، همچنان می توانند تا پایان فروردین ماه سال96 با همان شرایط به داخل کشور تردد کنند.
تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور اعلام شد
بهترینها: سرهنگ نجف حمیدزاده با بیان اینکه مقررات مربوط به وضعیت تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 96 در حال تصویب است، افزود: با توجه به حجم بالای درخواست ها برای تردد در ایام نوروز، با مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح، شرایط تردد برای این دسته از مشمولان فراهم شد.

وی با اشاره به ضوابط و مقررات تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در سال 95، اظهارکرد: مشمولانی که بیش از سه سال در خارج از کشور اقامت داشته اند، می توانند سالی دو بار در مجموع به مدت سه ماه به داخل کشور تردد کنند؛ بر همین اساس مشمولان قبل از ورود به کشور می بایست به نمایندگی ایران در کشور محل اقامت مراجعه و مهر ویژه تردد مشمولان مقیم خارج از کشور در گذرنامه آنان ثبت شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: ضوابط و مقررات جدید مربوط به تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور در صورت ابلاغ از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir به اطلاع مشمولان خواهد رسید.

 

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: