به روز شده در: ۱۱:۱۸
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday 21 June 2018

BEHTARYNHA.IR

کد خبر : ۸۶۲۴
تعداد بازدید: ۲۴۱۲
پ
تاریخ انتشار: ۰۶:۵۱ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - 2016 August 01
ده بهشت ، ده عکس
ده جزیره ای که بیش از همه نظر خوانندگان سایت Travel + Leisure را جلب کرده.

بهترین ها: گردشگران نسبت به هر منطقه از جهان نظر خاص خود را دارند، در جایی که مرجعی تخصصی دست به برسی و نظر سنجی میکند میتوان دید که چه اماکنی بیشترین امتیاز را از بازدیدکنندگان خود دریافت کرده اند .

هرساله مجله تراول Travel + Leisure برا انتخاب بهترین ها در جهان و اهدا جایزه یا در همین زمینه ، از خوانندگان خود در مورد شهر ها ، جزایر خطوط هوایی چشمه های آب معدنی و دیگر چیز ها نظر سنجی میکند و خوانندگان نیز بر اساس حضور خود در جزایر دیدنی و اظهار نظر در مورد زیبایی ، جاذیه های طبیعی و سواحل ، غذا و فرهنگ و مردم آن منطقه ارزش گذاری میکنند.

برتری فیلیپین نشان می‌دهد که مسافران مایلند که  به فواصل زیادی را  سفر کنند برای دیدن از آب‌های زلال و سواحل سفید. هرگز یک لحظه کسل کننده در سبو وجود ندارد, یکی ازخوانندگان به Travel + Leisure گفت: فیلیپین, که در این فهرست در رده ششم است, برای مسافرانی که نمی‌خواهند پول زیادی را صرف فعالیت‌های تفریحی کنند مناسب است. پیاده روی از میان دره ها, شنا در کنار"کوسه نهنگ" و شیرجه از بالای یک آبشارفقط چند تا از فعالیت‌های بازدیدکنندگان است که می‌توانندامتحان کنند.

همه جزایر در لیست یا دور از ساحل هستند و یا عجیب و غریب . هیلتون سر، ساحل خاموش کارولینای جنوبی، مزرعه تمام سبک معماری ، زمین های گلف. و به عنوان توقفگاه کلیدی در مسیرگذر و هیلتون هد بهشت همه آنهاست است.

این جزایر هاوایی MauiوKauai, که دربالافهرست 10تایی, هم ازجاهای دور وراحتی برای زندگی هستند. به گفته یک محقق, رفتن به Maui  مثل رفتن به خانه هست:راحت وآشنا,و زیبا.

با سفر به مائوئی و کائوآئی با زمین های گلف و تفرجگاه های شیک وخانه‌های ویلایی مدرن تجربه ای منحصر به فرد را تجربه کنید. اما در این جزیره جاذبه های طبیعی نقش عظیمی دارند. شما می توانید به تماشا مهاجرت نهنگ کوهان داربروید یا گذر از ساحل ناهموار، پیاده روی تا آتشفشان قوی و در سراسر سواحل سیاه و سفید را تجربه کنید، و یا در جنگل های بارانی سرسبز با آبشارها و سنگ های ابسیدین روزی فوق العاده را سپری کنید .

حال نگاهی به این لیست و ده جزیره برتر می اندازیم.
برترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
10 بالی، اندونزیبرترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
 9 کائوآئی هاوایی برترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
 8 هیلتون هد، کارولینای جنوبی 


برترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
7 مائوئی هاوایی


برترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
6 سیبو ، فیلیپین برترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
5 سانتورینی ، یونانبرترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
4 جزیره  Waiheke ، نیوزلندبرترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
3 ایسچیا ایتالیابرترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
2 بوراسی ، فیلیپینبرترین جزایر جهان از نگاه Travel + Leisure
1 پالاوان ، فیلیپین
منبع: Travel + Leisure

اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: