مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

با عکاسی

با عکاسی "ماکرو"، تصاویری متفاوت ثبت کنید + نمونه تصاویر

عکاسی ماکرو هنر ثبت تصاویر کلوزآپ برای آشکار سازی رموزی است که چشم انسان قادر به دیدن آن ها نیست. این جزئیات باعث می شوند حتی ساده ترین و معمولی ترین اشیاء برای بیننده جذابیت پیدا کنند. تعریف دیگر عکاسی ماکرو عبارت است از تمرکز نزدیک یا کلوز آپی از یک سوژه که با استفاده از لنزهای با کیفیت و قدرتمند گرفته می شود. عکاسی ماکرو به دلیل ثبت تصاویر با جزییاتی که با چشم غیر مصلح قادر به دیدن آن‌ها نیستیم، بسیار محبوب و پرطرفدار است.
آسمان را به دوربین عکاسی خود دعوت کنید + تصاویر
آشنایی با عکاسی نجوم؛

آسمان را به دوربین عکاسی خود دعوت کنید + تصاویر

ژانر عکاسی نجوم نیز در دو شاخه علمی و هنری مورد استفاده علاقه مندان این سبک قرار می گیرد. بدیهی است افرادی که می خواهند این ژانر را به طور حرفه ای پیگیری کنند باید علاوه بر اصول عکاسی به علوم نجوم نیز آشنایی و تسلط لازم را داشته باشند. در اینجا تلاش بر این است با توضیح نکاتی مهم تا حدودی با نحوه عکاسی از ستارگان آشنا شوید ..

اگر به عکاسی تئاتر و سینما علاقه مندید حتما این مطلب را بخوانید + نمونه تصاویر

رشد هنر و تئاتر در دهه‌های گذشته به مراتب چشمگیرتر و موفق‌تر از عکاسی این رشته بوده است.بعضی از علاقمندان یا شاغلان رشته مطبوعات و ژورنالیسم همراه عکاسی معمولی در مطبوعات یا حتی پرتره بصورت تجربی عکاسی از فیلم یا اجرای تئاتر را نیز انجام دادند به همین دلیل است که از اجراهای به یاد ماندنی تئاترهای سعدی، فرهنگ، بیست و پنج شهریور و مولوی یادگاری تصویری که بتوان آن را عکاسی تئاتر نامید وجود ندارد. در مورد سینما هم نمونه‌هایی که از سینمای قدیمی ایران داریم بیشتر خبری و مطبوعاتی است ...
رازهای داشتن

رازهای داشتن "آتلیه عکاسی" با مشتری های فراوان + نمونه عکس

عکس های عروسی ، شاخه ای از عکس های یادگاری هستند که به نوعی مهارت لازم را می طلبد.مراسم و تشریفات عروسی خود برنامه ریزی خاص می خواهد.از عکس های اسپرت نامزدی، ورود و خروج به آرایشگاه داماد و عروس، تحویل ماشین عروس و چرخاندن در شهر،پرتره های آتلیه و باغ با حالت های خاص و خلاقانه و نورپردازی به طور تخت یا برجسته، مراسم عقد و حواشی آن، مجلس حرکات موزون مردان و زنان، عکس های یادگاری با اقوام و پایان عکاسی از منزل داماد وحتی در بعضی از اقلیم ها حجله خانه نیز از سوژه های عکاسی مجالس عروسی است.

در "عکاسی معماری" حرفه ای شوید + نمونه تصاویر

عکس معماری عکسی است که در آن سوژه نمای بیرونی، نمای داخلی، جزئیات ساختمان،‌ معماری محوطه، پل‌ها، مجسمه‌ها ، نورپردازی و مبلمان است. هر عکسی که موضوع آن اهمیت کاربردی یا زیبایی شناختی معماری و دیزاین معماری باشد شامل این نوع عکاسی است.
آشنایی با عکاسی

آشنایی با عکاسی "صنعتی و تبلیغاتی" + نمونه تصاویر

عکاسی تبلیغاتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول می باشد. در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است: نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا.
عکسهایی ناب از انقلاب پنجاه و هفت

عکسهایی ناب از انقلاب پنجاه و هفت

38 سال قبل رهبر کبیر انقلاب پس از 14 سال تبعید وارد فرودگاه مهرآباد تهران شدند و ظرف مدت 10 روز نظام شاهنشاهی را ساقط و نظام جمهوری اسلامی را پایه گذاری کردند. پس از آنکه در 5 بهمن دولت بختیار با بستن فرودگاه ها مانع بازگشت امام خمینی (ره) به کشور شد سر انجام به دنبال تحصن، اعتصاب و تظاهرات شدید مردم مجبور به عقب نشینی شد و فرودگاه را باز کرد.

"مدلینگ"، ژانر پر طرفدار عکاسی + تصاویر

این حرفه به مخاطبین اجازه می دهد تا متوجه شوند یک مد چطور به نظر می آید و چگونه باعث جلب افکار عمومی به سمت آن خواهد شد. با استفاده از مدلینگ فشن می توان انواع مختلف مد را نمایش داد که از آن جمله می توان به پوشاک، زیور آلات، جواهرات و لوازم آرایشی اشاره کرد.

آشنایی با گرایش های عکاسی

"بهترین ها" افتخار دارد، با توجه به اهداف آموزشی خود در سرویس عکس، دوره کامل "گرایشهای عکاسی" را به علاقه مندان این رشته هنری ارائه دهد. این مجموعه طی زحمات و تحقیقات گسترده استاد "هیراد رحمانی"، تالیف و گردآوری شده است که پس از مقدمه پیش رویتان، در هر بخش، به بررسی یکی از گرایشهای عکاسی، همراه با نمونه های عکاسی در آن حوزه میپردازد.
واکنشهای جالب سگها به باد پنکه + مجموعه عکس

واکنشهای جالب سگها به باد پنکه + مجموعه عکس

نژادهای مختلف سگ ها را ببینید و بشناسید و واکنشهای جالب این حیوان باهوش را در مقابل باد فن و پنکه، تماشا کنید. این پست از سرویس عکس بهترین ها درباره مجموعه عکسهای Illona Haus می باشد که سگها را در برابر جریان باد پنکه قرار داده و واکنشهای متنوع آنها را ثبت کرده است.
پربیننده ترین