به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

اخبار
پیکتوریالیسم در عکاسی را بیشتر بشناسید + عکس

پیکتوریالیسم چیست ؟

پیکتوریالیسم، یک جنبش عکاسی در میانه های قرن نوزدهم در اروپا و ایالات متحده بود که نقش به سزایی در به رسمیت شناختن عکاسی به عنوان یک شاخه از هنر داشت. زیرا در آن زمان نظرات و تعصب هایی وجود داشت که عکاسی را به دلیل دخالت تاثیرگذار دوربین در ثبت تصویر، زیرمجموعه هنر نمی دانستند.این جنبش توانست بحث ماهیت زیباشناختی عکاسی را توسعه داده و به تأمل در باب ارتباط آن با دنیای مدرن کمک کند.

آشنایی با عکاسی مردم شناسی

عکاسی در این ژانر به نیت شناساندن فرهنگ ، آداب،سنن و نوع زندگی مردم اقلیم های مختلف صورت می پذیرد. تسلط به علوم جامعه شناسی،رفتار شناسی،روابط عمومی و رعایت نکات سفراز مواردی است که عکاسان این ژانر باید دقت لازم را به آن داشته باشند.
چقدر

آشنایی با "عکاسی مخفی و جاسوسی"

همانطور که از نامش پیداست ، شامل عکس هایی می شود که به طور پنهانی و مخفیانه و به قصد جاسوسی جهت نیل به اهداف شخص یا سازمان مربوطه، گرفته می شود.
عکاسی ورزشی؛ مملو از هیجان و حادثه + نمونه عکسها

آشنایی با عکاسی ورزشی

عکاسی ورزشی، شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از صحنه‌های ورزشی عکسبرداری می‌شود. در این نوع عکاسی، تجهیزات و ابزارها نقش مهمی دارند زیرا سوژه متحرک است و عکاس هم از صحنه دور است، بنابراین داشتن لنزهای قدرتمندی همچون تله و زوم لازم است.
چگونه از افراد مشهور عکس بیاندازیم + تصاویر

عکاسی از مشاهیر چیست؟

وقتی شما از شخصیت های مشهور سیاسی،هنری،فرهنگی، ورزشی و ... عکس بگیرید ، بدین معناست که ژانر مستند مشاهیر را اجرا کردید.

آشنایی با عکاسی وحوش + عکس

عکاسی حیات وحش، شاخه‌ای مهم و سخت از عکاسی مستند می‌باشد که علاوه بر رعایت شاخصه های عکاسی مستند، سوژه آن اعم از پرندگان، حشرات، پستانداران و جانداران زیر آب می‌بایست بصورت آزاد در محیط طبیعی زندگی خود باشد، عکس از حیوانات در باغ وحش، حیوانات دست آموز و اهلی شده و سایر موارد مشابه عکس مستند وحوش محسوب نمی‌شوند.