به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

کسب و کار اینترنتی برای عکاس ها

درست است که این جمله بسیار کلیشه ای به نظر می رسد، اما زمانی که کلمات نمیتوانند مفهومی را بیان کنند، تنها عکس ها هستند که می توانند داستان سرایی کنند. گواه این ادعا هم این است که شما بدون هیچ کلامی میتوانید با دیدن یک عکس به پیام و هدف عکاس ماهر و مستعد آن پی ببرید.

10 گام ساده برای تبدیل شدن به یک عکاس طبیعت + عکسهای حرفه ای

دیگر به مُد نوردهی تمام خودکار دست نزنید. اگر واقعا می خواهید عکاسی را به طور کلی یاد بگیرید، مهم است که دیگر از مُد تمام خودکار بر روی دوربین استفاده نکنید. اگرچه این کار ممکن است برای بسیاری از عکاسان جدید «راحت» باشد، اما این مُد واقعا کمکی به بهتر شدن شما نمی کند و می تواند مانع شما در بهبود عکس های خاص شود.
گردشگری

نکاتی مهم برای عکاسی در سفر

تصاویر یادگاری از خاطرات خوش سفر هستند، حرفه ای این کار را انجام دهید.

ایده هایی برای عکاسی از باران + عکس

هوای بارانی یکی از موقعیتهای بی نظیری است که می توان در آن تصاویر بسیار زیبایی را ثبت کرد. برای عکاسی در هوای نامساعد جوی با استفاده از امکانات جانبی و کاورهای موجود، نگرانی از خیس شدن دوربینتان ار فراموش کنید و با خیالی آسوده به عکاسی مشغول شوید.

آموزش عکاسی در هوای آلوده و ابری

همه فکر می‌کنند در یک هوای بد دوربین را باید در منزل گذاشت، چون شانسی برای تهیه عکس خوب نداریم. در این بخش خلاف آنرا ثابت می‌کنیم که در مِه و باد و رگبار چه سوژه‌های زیبائی برای عکاسی وجود دارد.

ایده هایی برای عکاسی از " انسان در برف "

پس از آموزش نکات اساسی و کاربردی درباره عکاسی از برف، با هم به تماشای نمونه هایی زیبا از ثبت حضور انسان در لحظات بارش برف و خلق خاطراتی زیبا می نشینیم.

ایده هایی برای عکاسی از برف

پس از آموزش نکات اساسی و کاربردی درباره عکاسی از برف، با هم به تماشای نمونه هایی زیبا از ثبت لحظات بارش از برف و خلق مناظر بی مانند در طبیعت می نشینیم.

آموزش عکاسی از برف

عکاسی از برف می تواند برای بسیاری از عکاسان چالش بر انگیز باشد، چراکه در این فصل سیستم نورسنجی دوربین آن ها با کنتراست یا تضاد بالا و سطوح منعکس کننده نور رو به رو است. با دانستن مراحلی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد اعتماد به نفس این را پیدا می کنید تا در زمستان در هر شرایط آب و هوایی بتوانید عکسهایی با نور مناسب بگیرید.

ایده هایی برای عکاسی از "کتاب خواندن مادر برای فرزندش" + مجموعه عکس

تمام کارشناسان بر این باورند که رفتارهای آدمی از دوران کودکی است که شکل می گیرد. بر همین اساس ثبت تصاویری حرفه ای، زیبا و تاثیرگذار از مطالعه مادر برای فرزندش می تواند نقش تبلیغی و ترویجی موثری در این زمینه داشته باشد. در سومین پست "بهترین ها" به مناسبت هفته کتاب، ایده هایی پیرامون کتاب خواندن مادر برای فرزندش را با هم به تماشا می نشینیم.

ایده هایی برای عکاسی از "کودک و کتاب" + مجموعه عکس

یکی از عواملی که می تواند نقش تبلیغاتی موثری در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه داشته باشد، عکس و تصویر است. از طرفی بدیهی است که فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از سنین کودکی، شکل می گیرد، همچنین عکاسی از کودکان در حین کتابخوانی، تاثیر به سزایی در این خصوص می تواند داشته باشد. در این پست از سرویس عکس به تماشای ایده هایی برای عکاسی از کودک و کتاب، می نشینیم.
صفحه  از ۵