به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

نمونه هایی بی نظیر از هنر دیجیتال

"آدریان ساملینگ"، عکاسی هلندی است که بیش از عکاسی به هنرهای دیجیتال گرایش پیدا کرده است. از او می توان به عنوان یک ادیتور صاحب اندیشه نام برد، که فضاهای سوررئال بسیار زیبا و بدیعی را در می آفریند.

عکس‌هایی عجیب و بامزه

تصاویری که در ادامه میبینید کار یک عکاس جوان است که آنها را با گوشی خود گرفته است.

در خیابان های توکیو قدم بزنید + مجموعه عکس

توکیو از شهرهایی است که می گویند در شب، زیبایی و حس کاملا متفاوتی را به انسان القا می کند. عکاسی تجربی مجموعه ای از تصاویر توکیو در شب را به ثبت رسانده است. این عکسهای شبیه به نقاشی با رنگهایی متنوع و با طیف نوری آبی، فضایی سوورئال را ایجاد کرده است که البته می تواند بیانگر احساس عکاس به شهر خود باشد. با هم این مجموعه زیبا را به تماشا می نشینیم.

پدر و دختری ترسناک + مجموعه عکس

"جولی پوتو" عکاسی است که سوژه اصلی بیشتر آثارش دختر خردسالش در طبیعت است. اخیرا وی به پیشنهاد شوهرش و به مناسبت "هالووین"، مجموعه ای ترسناک از همسر و فرزندش ثبت کرده است که با هم به تماشا می نشینیم.

این عکاس دنیای واقعی را کوچک می‌کند!

Felix Hernandez Rodriguez عکاسی است که بدون استفاده از فتوشاپ و با ماکت‌های مینیاتوری عکس‌هایی بی‌نظیر خلق می‌کند.

وقتی دو دنیا به یک دنیا تبدیل می شود + مجموعه عکس

در این مجموعه با زیباترین نمونه های عکاسی دابل اکسپوژر - Double Exposure - آشنا می شویم. عکاس این مجموعه آلکسیس، هنرمند 18 ساله، ساکن پاریس است. او از علاقه مندان در این حوزه است که برای اتمام هر عکس ساعتها زمان صرف می کند.

دکورهای خیالی عکاسی فانتزی + مجموعه عکس

گاهی برخی از شگفت انگیز ترین و غیر معمول ترین عکس هایی که می بینیم توسط هنرمندانی خلق می شوند که خیلی کم یا اصلا از فتوشاپ استفاده نمی کنند، درحالیکه آثار آن ها به قدری فوق العاده است که بدون دست کاری عکس ها (photo manipulation) غیر ممکن به نظر می رسد.

دنیایی عجیب اما جذاب + مجموعه عکس

"استیون کین" عکاسی از تایوان است. وی هم در زمینه عکاسی خبره است و هم در رابطه با طراحی و گرافیک؛ از این رو با تلفیق این دو هنر به تصاویری بدیع و خارق العاده رسیده است. مجموعه زیر را از هنرمند مذکور به تماشا می نشینیم.

جهانی شبیه اسباب بازی + مجموعه عکس

مجموعه عکسهای Arnar Birgisson که با استفاده از تکنیک تیلت شیفت، جهانی شبیه اسباب بازی ساخته است.

وقتی زندگی روزمره، خیالی می شود + مجموعه عکس

فتومونتاژهای سیاه - سفید و سوررئال Thomas Barbey
صفحه  از ۶