به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

تلفیق جالب عکسهای موبایل با دنیای واقعی (2) + مجموعه عکس

"یهاد"، عکاسی است اهل تلاویو، او برای یافتن ایده هایی جدید در عکاسی تلفیقی دست به کاری جالب زده است؛ عکسهای موجود در موبایلش را در کنار عناصر واقعی در جهان خارج قرار می دهد و تلفیق این دو را ثبت می کند.

تلفیق جالب عکسهای موبایل با دنیای واقعی (1) + مجموعه عکس

"یهاد"، عکاسی است اهل تلاویو، او برای یافتن ایده هایی جدید در عکاسی تلفیقی دست به کاری جالب زده است؛ عکسهای موجود در موبایلش را در کنار عناصر واقعی در جهان خارج قرار می دهد و تلفیق این دو را ثبت می کند.

عابران از بالای پل + مجموعه عکس

"لوس هیرینک" عکاس زنی است که هر روز صبح برای ثبت عبور و مرور ویتنامی ها بر فراز پلی در شهر "هانو" می ایستد. کشاورزان همه روزه از ساعت 4 صبح با دوچرخه هایی مملو از میوه، سبزی و ... از این نقطه از شهر می گذرند در حالی که از چشمان عکاسی که ایشان را ثبت می کند بی خبرند. در بهترین ها به تماشای این مجموعه عکس می نشینیم.

گرافیست و طراح وبی که عکاس شد + مجموعه عکس

در این مجموعه به تماشای مجموعه عکس های "بروک پنینگتون" می نشینیم. او پس از 20 سال فعالیت گرافیکی، طراحی وب و کارهای مد به عکاسی روی آورده است. او بر این عقیده است که عکاسی برآیند همه هنرهای تجسمی است.

دنیای متفاوت یک پدربزرگ و نوه اش + مجموعه عکس

"آلینا گابریل" در حال تهیه داستان واری از زندگی فرزندش است. در بخشی از این مجموعه، وی به ثبت لحظات پدر خود و فرزندش پرداخته است. او در توضیح این مجموعه می گوید: من ابتدا فکر می کردم پدرم تنها پدری کامل است اما اکنون می بینم که وی پدربزرگی کامل نیز هست. بهترین ها شما را به دیدن این مجموعه عاطفی دعوت می کند.
بازدید از شهربازی متروکه در ژاپن؛

وقتی "شهربازی" خالی از بازی می شود + مجموعه عکس

مجموعه تصاویری که می بینید حاصل عکاسی "رومین ویلون" در آخرین سفرش به ژاپن است. وی عموما از مکان ها و موضوعات متروکه عکاسی می کند. در این مجموعه او تصاویری از یک شهربازی که در سال 1961 ساخته شده است و اکنون کاربری ای ندارد، به ثبت رسانده است.

80d فراتر از یک دورقمی کنون + مشخصات فنی

نسل جدید EOS 80D همچون EOS 70D از اتصال وای-فای پشتیبانی می‌کند تا کاربر به سادگی بتواند گوشی اندرویدی یا آیفون خود را به صورت بی‌سیم به دوربین متصل کرده و نه تنها آن را کنترل کند بلکه تصاویر را به گوشی یا تبلت خود منتقل کند. اما در EOS 80D پشتیبانی از NFC نیز فراهم شده است تا جفت شدن گوشی و دوربین ساده‌تر و سریع‌تر از قبل انجام شود. کانن در EOS 80D پشتیبانی از GPS را نیز میسر کرده است و این دوربین بصورت داخلی قادر است موقعیت جغرافیایی را به عکس‌ها الصاق کند.

اولین های تاریخ عکاسی+تصاویر

تاریخچه عکاسی به حدود سال 1820 میلادی باز می گردد. عکاسی (Photography) از دو واژه یونانی نور (photo) و ثبت کردن (graphing) گرفته شده است. به عمل ثبت تصاویر روی موادی حساس با کمک نور و پرتوافشانی عکاسی گفته می‌شود اما این فرایند بعدها تغییر شکل داد. سرجان فدریک ویلیام هرشل – دانشمند انگلیسی- در سال 1839برای نخستین بار از واژه Photography -عکاسی – استفاده کرد.
صفحه  از ۴