واکنشهای جالب سگها به باد پنکه + مجموعه عکس
نژادهای مختلف سگ ها را ببینید و بشناسید و واکنشهای جالب این حیوان باهوش را در مقابل باد فن و پنکه، تماشا کنید. این پست از سرویس عکس بهترین ها درباره مجموعه عکسهای Illona Haus می باشد که سگها را در برابر جریان باد پنکه قرار داده و واکنشهای متنوع آنها را ثبت کرده است.
وقتی احساس می کنید گربه ها مانند انسانند + مجموعه عکس
آشنایی با انواع نژادهای گربه و گالری ای جذاب از آنها؛
در این پست از سرویس عکس بهترین ها، ضمن آشنا کردن شما با انواع گربه ها و نژادهای آنها، مجموعه عکسی زیبا و منحصر به فرد از این حیوانات باهوش و بامزه را به نمایش می گذاریم. آشنا شدن عکاس با روحیات حیوانات تاثیر بسیار زیادی بر روی عکاسی دقیق و جذاب از آنها دارد. فلسیتی برکلیف (Felicity Berkleef )، عکاس تجربی و جوانی است که رشته تخصصی خود را عکاسی از حیوانات خانگی قرار داده است. با مشاهده عکسهای او نوعی روحیات انسانوار در حیوانات تداعی می شود.
"sepia" ، عکاس زنی است که با عکاسی از بیش از هزار برگ پاییزی سعی بر نشان دادن زیبایی بی مانند این برگ ها در طبیعت داشته است. او معتقد است زیبایی برگهای زرد و پژمرده بسیار بیشتر از برگ های سبز است؛ چرا که برگهای زرد هر کدام دارای زیبایی منحصر به فردی است که برگ دیگر آن زیبایی را ندارد.
زمستان در راه است و برف زمستانی طبیعت را سپیدپوش کرده است. زیبایی برف را در مجموعه تصاویر زمستانی بهترینها ببینید.
آفتاب پرست، موجودیست که یا موافقین سرسخت دارد یا مخالفین صد در صدی؛ عده ای یا کاملا از آن لذت می برند یا به شدت از آن متنفرند. اما در هر صورت بچه آن خیلی بامزه و جذاب است. retena عکاس خانمی است که مجموعه جالب و دیدنی از این موجودات به ثبت رسانده است. در بخش طبیعت، در سرویس عکس بهترین ها به تماشای تصاویر جالب این کوچولوهای بامزه می نشینیم.
دور دنیا با 40 عکس(بخش دوم)
"پاسکال"، عکاسی آزاد (freelance photographer ) است و جهان را با دوربینش گشته است. عکسهای وی دارای چنان اعتباری است که در"نشنال جئوگرافیک"، "بی بی سی"، "ژئو"، "گاردین" و دیگر مجلات منتشر شده است...
دور دنیا با 40 عکس ( بخش اول )
"پاسکال"، عکاسی آزاد (freelance photographer ) است و جهان را با دوربینش گشته است. عکسهای وی دارای چنان اعتباری است که در"نشنال جئوگرافیک"، "بی بی سی"، "ژئو"، "گاردین" و دیگر مجلات منتشر شده است...
بی نظیرترین تصاویر گردشگری در بهترین ها + مجموعه عکس
دلسوزی پرندگان برای فرزندانشان + مجموعه عکس
این مجموعه شامل تصاویری ناب و حرفه ای از زندگی پرندگان و مراقبتهای آنها از فرزندانشان است.
آسمان زیبای شب در فنلاند + مجموعه عکس
تصاویر زیبایی که در زیر می‌بینید بین سال‌های 2011 تا 2016 از آسمان شب فنلاند گرفته شده است.
صفحه  از ۶