اگر زمانتان را هدر می دهید،بخوانید
معمولا همه ما کاری را انجام می دهیم که بسیار در تلاش هستیم از انجام آن دوری کنیم. این یک حقیقت تلخ است. اما اگر به دنبال آنچه که می خواهیم نرویم، هیچ گاه آن را بدست نخواهیم آورد. اگر سوال درست نپرسیم هیچ گاه جواب درست نخواهیم گرفت. اگر یک قدم به جلو برنداریم همیشه در جایی که هستیم خواهیم ماند. زندگی یک سفر است که از قدمهای کوچک تشکیل شده است.
6 راه ساده برای رهایی از استرس
همه ما در ذهن خود ایده ای راجع به اتفاقات زندگی داریم. اینکه چطور باید باشند و به چه صورتی رخ دهند. اما متاسفانه این دقیقا همان جایی است که باعث خرابکاری و بوجود آمدن استرس می شود. این نکته را همیشه بخاطر داشته باشید، همیشه زندگی چیزی که می خواهید را به شما نمی دهد، چون در آن لحظه به چیز دیگری احتیاج دارید.
بازنده ها این موارد را درباره زندگی نمی دانند
ده سال پیش برادر من دار فانی را وداع گفت. هنگامی که برای مجلس ختمش رفته بودیم، به او در تابوت نگاه کردم و با خود فکر کردم که همیشه او را دوست داشتم، اما هیچ وقت از میزان این علاقه آگاه نبودم. در چند سال آخر زندگی وی ما زیاد به هم نزدیک نبودیم. همیشه فکر می کردم باید زمان بیشتری را برای باهم بودن اختصاص دهیم. می توانید بفهمید که این بزرگترین زنگ هشدار برای من بود.
بازسازی انگیزه‌هایتان در 5 ثانیه
آیا تا به حال انگیزه خود را از دست داده اید؟ کاملا می دانیم چه حسی دارید. مدتها پیش زمانی بود که من هم انگیزه ام را از دست داده بودم. به اطرافم نگاه می کردم و انسان هایی را میدیدم که با انگیزه کارهای خود را انجام می دهند. آنها فقط میدانند که باید این کار را انجام دهند. در اینجا چند کلید کاربردی برای شما آورده ایم تا باعث پرورش ذهنی آگاه تر و طرز فکر با انگیزش تری شود. با بهترینها همراه باشید.
خصوصیات افراد شاد اینگونه است
زندگی همیشه بر وفق مراد پیش نمی‌رود. گاهی وقت‌ها اوضاع آنطور که شما می‌خواهید نیست. زندگی این است و کاری از دست شما برنمی‌آید. ولی شادی حتی در این مواقع هم یکی از گزینه‌های انتخابی شماست. از همین امروز تصمیم بگیرید که شاد باشید!
چگونه بعد از یک خرابکاری اوضاع را مدیریت کنید؟
وقتی کار اشتباهی انجام می دهید نمی توانید زمان را به عقب برگردانید تا اوضاع را آن گونه که می خواهید پیش ببرید. اما می توانید این کارها را انجام دهید. با بهترینها همراه باشید.
فریلنسر عبارتی است برای کسانی که به طور آزاد کار می کنند و به طور طولانی مدت در استخدام ارگان و یا شرکتی نیستند. گاهی فریلنسرها توسط شرکت یا ارگانی که با مشتری ها در ارتباطند به صورت نماینده موقت مورد تبلیغ قرار می گیرند. الباقی از طریق سایت ها و یا مراکز تخصصی کار می یابند.
راهی خارق العاده برای جلوگیری از رشد افکار منفی
افکار منفی ای که در ذهن ما بوجود می آید با کلمات و نیاز های دیگران تغذیه نمی شود، بلکه با ذهنی که به آن اهمیت دهد تغذیه می شود. اما چرا؟ چرا ما به راحتی با افکار منفی محاصره می شویم و دچار استرس می شویم؟
با قانون 2 دقیقه معجزه کنید
احتمالا شما هم موافقید که مولتی تسکینگ اشتباه است و کارآیی شما را کاهش می دهد، اما گاه ناخودآگاه به سمت انجام چندین کار بطور همزمان سوق داده می شویم. گاه پیش می آید که در میانه برنامه ریزی برای یک پروژه کاری، ناگهان به خاطر می آورید که خرید هدیه ای که چند روز پیش در مغازه ای دیده اید تا چه حد می تواند مادرتان را شاد کند.
چگونه با رئیستان دوست شوید؟
شما به‌عنوان یک مدیر تازه منصوب‌شده در یک شرکت باید همیشه به یاد داشته باشید که چه یک مدیر سطح‌پایین یا میانی باشید و چه یک مدیر عالی ‏رتبه، حتما با فردی که مافوق شماست سر و کار دارید و او کسی است که باید به او گزارش دهید و نسبت به خواسته‌هایش پاسخگو باشید.
صفحه  از ۱۵