مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

6 راه ساده برای رهایی از استرس
6 راه ساده برای رهایی از استرس
همه ما در ذهن خود ایده ای راجع به اتفاقات زندگی داریم. اینکه چطور باید باشند و به چه صورتی رخ دهند. اما متاسفانه این دقیقا همان جایی است که باعث خرابکاری و بوجود آمدن استرس می شود. این نکته را همیشه بخاطر داشته باشید، همیشه زندگی چیزی که می خواهید را به شما نمی دهد، چون در آن لحظه به چیز دیگری احتیاج دارید.
اگر زمانتان را هدر می دهید،بخوانید
اگر زمانتان را هدر می دهید،بخوانید
معمولا همه ما کاری را انجام می دهیم که بسیار در تلاش هستیم از انجام آن دوری کنیم. این یک حقیقت تلخ است. اما اگر به دنبال آنچه که می خواهیم نرویم، هیچ گاه آن را بدست نخواهیم آورد. اگر سوال درست نپرسیم هیچ گاه جواب درست نخواهیم گرفت. اگر یک قدم به جلو برنداریم همیشه در جایی که هستیم خواهیم ماند. زندگی یک سفر است که از قدمهای کوچک تشکیل شده است.
بازنده ها این موارد را درباره زندگی نمی دانند
بازنده ها این موارد را درباره زندگی نمی دانند
ده سال پیش برادر من دار فانی را وداع گفت. هنگامی که برای مجلس ختمش رفته بودیم، به او در تابوت نگاه کردم و با خود فکر کردم که همیشه او را دوست داشتم، اما هیچ وقت از میزان این علاقه آگاه نبودم. در چند سال آخر زندگی وی ما زیاد به هم نزدیک نبودیم. همیشه فکر می کردم باید زمان بیشتری را برای باهم بودن اختصاص دهیم. می توانید بفهمید که این بزرگترین زنگ هشدار برای من بود.
بازسازی انگیزه‌هایتان در 5 ثانیه
بازسازی انگیزه‌هایتان در 5 ثانیه
آیا تا به حال انگیزه خود را از دست داده اید؟ کاملا می دانیم چه حسی دارید. مدتها پیش زمانی بود که من هم انگیزه ام را از دست داده بودم. به اطرافم نگاه می کردم و انسان هایی را میدیدم که با انگیزه کارهای خود را انجام می دهند. آنها فقط میدانند که باید این کار را انجام دهند. در اینجا چند کلید کاربردی برای شما آورده ایم تا باعث پرورش ذهنی آگاه تر و طرز فکر با انگیزش تری شود. با بهترینها همراه باشید.
خصوصیات افراد شاد اینگونه است
خصوصیات افراد شاد اینگونه است
زندگی همیشه بر وفق مراد پیش نمی‌رود. گاهی وقت‌ها اوضاع آنطور که شما می‌خواهید نیست. زندگی این است و کاری از دست شما برنمی‌آید. ولی شادی حتی در این مواقع هم یکی از گزینه‌های انتخابی شماست. از همین امروز تصمیم بگیرید که شاد باشید!
چگونه بعد از یک خرابکاری اوضاع را مدیریت کنید؟
چگونه بعد از یک خرابکاری اوضاع را مدیریت کنید؟
وقتی کار اشتباهی انجام می دهید نمی توانید زمان را به عقب برگردانید تا اوضاع را آن گونه که می خواهید پیش ببرید. اما می توانید این کارها را انجام دهید. با بهترینها همراه باشید.
"فریلنسر" شوید؛ رئیس خودتان باشید و پول پارو کنید
فریلنسر عبارتی است برای کسانی که به طور آزاد کار می کنند و به طور طولانی مدت در استخدام ارگان و یا شرکتی نیستند. گاهی فریلنسرها توسط شرکت یا ارگانی که با مشتری ها در ارتباطند به صورت نماینده موقت مورد تبلیغ قرار می گیرند. الباقی از طریق سایت ها و یا مراکز تخصصی کار می یابند.
راهی خارق العاده برای جلوگیری از رشد افکار منفی
راهی خارق العاده برای جلوگیری از رشد افکار منفی
افکار منفی ای که در ذهن ما بوجود می آید با کلمات و نیاز های دیگران تغذیه نمی شود، بلکه با ذهنی که به آن اهمیت دهد تغذیه می شود. اما چرا؟ چرا ما به راحتی با افکار منفی محاصره می شویم و دچار استرس می شویم؟
با قانون 2 دقیقه معجزه کنید
با قانون 2 دقیقه معجزه کنید
احتمالا شما هم موافقید که مولتی تسکینگ اشتباه است و کارآیی شما را کاهش می دهد، اما گاه ناخودآگاه به سمت انجام چندین کار بطور همزمان سوق داده می شویم. گاه پیش می آید که در میانه برنامه ریزی برای یک پروژه کاری، ناگهان به خاطر می آورید که خرید هدیه ای که چند روز پیش در مغازه ای دیده اید تا چه حد می تواند مادرتان را شاد کند.
چگونه با رئیستان دوست شوید؟
چگونه با رئیستان دوست شوید؟
شما به‌عنوان یک مدیر تازه منصوب‌شده در یک شرکت باید همیشه به یاد داشته باشید که چه یک مدیر سطح‌پایین یا میانی باشید و چه یک مدیر عالی ‏رتبه، حتما با فردی که مافوق شماست سر و کار دارید و او کسی است که باید به او گزارش دهید و نسبت به خواسته‌هایش پاسخگو باشید.
شاد بودن را بیاموزید و به کار ببندید
شاد بودن را بیاموزید و به کار ببندید
روزهایی می‌رسند که وقتی به پشت سرتان نگاه می‌کنید بابت هر آنچه در زمان خودش ثبت شده یا خوشحال خواهید بود یا ناراحت. بنابراین شاید بهتر باشد گاهی هم پای گوش دادن به حرف‌هایی بنشینیم که تجربه موجود در آنها می‌تواند برای آینده تعیین کننده باشد.
آیا می دانستید این عادات منفی، مفید هستند؟
آیا می دانستید این عادات منفی، مفید هستند؟
همه ما به صورت غريزي و يا اکتسابي آموخته‌ايم که بعضي از رفتارها سالم و برخي ناسالم هستند اما واقعيت اين است که دسته‌بندي‌ها و شابلون‌هاي رفتاري که پذيرفته‌ايم همواره صحيح نيستند. در بسياري از موارد، تشخيص رفتار سالم از ناسالم آن چنان که عامه تصور مي‌کنند، کار راحتي نيست. حتي پذيرش و رواج چنين تشخيص‌هايي بين مردم نيز نمي‌تواند ملاک قابل‌قبولي محسوب شود. واقعيت آن است که ذهن و بدن ما بهترين معيار است که بدانيم به چه چيز نياز داريم و البته هر رفتاري بايد در شرايط و محدوده مشخص مورد سنجش قرار گيرد.
سه قدم تا پیروزی نهایی
سه قدم تا پیروزی نهایی
سالها پیش من به عنوان مشاور داوطلب به کودکان کار مشاوره می دادم. یکی از اولین مراجعان من جوانی بود . این ماجرا تقریبا مربود به 17 ساله پیش است. زمانی که او به دیدن من آمد بسیار ناراحت بود. بعد از نشستن پای حرف هایش و گوش دادن به داستانش، برای او تصویری از یک ابرقهرمان را روی کاغذ کشیدم و کنارش درباره آنها نوشتم. اینکه چطور قهرمان هستند و در نهایت پیروز میدان قهرمانان هستند. پشت کارتی به شیوه ای بسیار ساده چند روش که فکر میکردم می تواند به انسجام دوباره وی و فعال کردن قدرتش کمک کند نوشتم. 3 استراتژی کاربردی که زمان خاصی هم نمی برد.
این مهارتها شما را مدیری بی مانند می کند
این مهارتها شما را مدیری بی مانند می کند
وقتی صحبت از کسب و کار به میان می آید، برقراری ارتباط سازنده نیز به عنوان کلید اصلی موفقیت مطرح می شود. چرا؟ ارتباط می تواند به رفع ابهامات، بهره وری و خلق کار گروهی سازنده بیانجامد و در عین الهام بخش نیز باشد. ارتباط نامناسب و ناموفق، از سوی دیگر، نتایجی کاملا متضاد را به همراه دارد.
نامه ای به آنان که انگیزه خود را از دست داده اند
نامه ای به آنان که انگیزه خود را از دست داده اند
اگر شما هم اکنون در حال جدال با مشکلات زندگی هستید، بدانید که تنها نیستید. بسیاری از ما مانند شما هستیم و سخت مشغول کار هستیم تا حس بهتری داشته باشیم. کمی بیشتر فکر کنید و زندگی خود را دوباره از سر بگیرید. با ما همراه باشید تا درباره قصه زندگی بیشتر بدانید.
5 نکته حیاتی برای نجات از دوراهی‌های زندگی
5 نکته حیاتی برای نجات از دوراهی‌های زندگی
"نمیدانم چه کنم!"، "گیر کرده ام!"، "در شرایط گرفتار شده ام"، این جمله ها برای همه ما آشناست. همه ما در شرایطی بحرانی گیر کرده ایم که نمیدانستیم چه باید بکنیم. در این مواقع به تنها چیزی که نیاز دارید یک محرک است. کارهای زیادی وجود که می توانید انجام دهید. با ما همراه باشید تا به شما راه را نشان دهیم.
موفقیت به سبک مارتین لوتر کینگ
موفقیت به سبک مارتین لوتر کینگ
همه ما اسم این اسطوره بزرگ را شنیده ایم. گاهی در جایی جملات معروفی از مارتین لوتر کینگ درباره موفقیت میخوانیم. اما چقدر با این شخصیت موفق و خوش چهره آشناییم؟ در این قسمت برای شما تعدادی از سخنرانی ها و نامه های معروف وی را گردآوری کرده ایم تا بیشتر با این فرد موفق و قدرتمند آشنا شوید. فلسفه های سیاسی وی بی نظیر است.
7 باور غلطی که جلوی پیشرفت ما را گرفته است
7 باور غلطی که جلوی پیشرفت ما را گرفته است
در اینجا 7 باور غلطی که مداوما با آن دست به گریبانید را ذکر می کنیم. برای اینکه در زندگی رو به جلو پیش بروید، از این باورهای غلط دوری کنید. با ما همراه باشید.
تاکسی های آنلاین + معرفی نمونه های جهانی
تاکسی های آنلاین + معرفی نمونه های جهانی
در دنیای امروزی اینترنت تقریبا به جزء لاینفک زندگی ما تبدیل شده است. از سفارش قهوه تا غذا و حتی خرید وسایل همگی از طریق اینترنت انجام می شود. یکی از سرویس های ارائه شده از طریق شبکه اینترنتی ارائه سرویس تاکسی است. دیگر لازم نیست مانند گذشته در کنار خیابان بایستید و دست تکان دهید. فرقی نمیکند شما در کدامین گوشه شهر باشید و یا مقصد شما کجاست. تاکسی تنها با چند کلیک در دسترس شما خواهد بود. فقط کافیست مبدا و مقصد را انتخاب کرده و سپس سوار ماشین شوید.
تمرینی برای ساختن روزهای بدون استرس
تمرینی برای ساختن روزهای بدون استرس
حماقت ها می تواند روز شما را بسیار بدتر از آنچه که هست بکند، اینکه زندگی را به روال عادی برگردانید هنریست که هر کسی ندارد. روزها به سرعت برق و باد می گذرند. انقدر با عجله میگذرند که اصلا متوجه گذر زمان نمی شوید. گاهی به معنای واقعی کلمه از زندگی لذت نمی بریم. دقیقا می دانم چه حسی دارید. حسی که قبلا خود من نیز داشته ام. با ما همراه باشید.
behtarynha