به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

فوت و فن‌های خشک گردن گلبرگ گل

هنگامی که شما یک دسته گل رز هدیه می گیرید، می توانید زیبایی این گلها را با خشک کردن گلبرگ هایش برای مدت طولانی حفظ کنید. این گلبرگها برای ساخت ظرفی از گل بی نظیرند. حتی می توانند برای ساخت کارت تبریک هم استفاده بشوند. حتی وقتی شمع های خانگی درست می کنید هم می توانید از این عناصر طبیعی استفاده کنید. در هر جایی که احتیاج به تزیینات زیبا داشته باشید این گلها به کار شما می آیند. با بهترینها همراه باشید.

"گلدان های آویز"، ایده ای جالب برای دکوراسیون عید + عکس

در این سری از مطالب عیدانه بهترینها، می خواهیم به شما نحوه ساخت گلدان های آویز با استفاده از پلاستیک های دور ریختنی را آموزش دهیم. این گلدان های زیبا می تواند ایده جالبی برای تغییر دکوراسیون منزل شما در عید باشد. علاوه بر اینکه برای ساخت آنها هزینه چندانی هم پرداخت نخواهید کرد. با ما همراه باشید.
عیدانه بهترینها

كاردستي خلاقانه با بطری‌های پلاستیکی+آموزش

فرا رسیدن سال جدید زمان بسیار مناسبی است برای مرتب کردن وسایل خانه. البته گفتن این حرف همیشه ساده است اما زمانی که به عمل برسد کار مشکل می شود. دوختن چیزهای جدید از جین های قدیمی همیشه کابوس بوده است. اما ما در اینجا برایتان یک پروژه بدون دوخت و دوز آورده ایم تا بدور از هر گونه دلهره و با سرگرم شدن در اسرع وقت محل کارتان را مرتب کنید. با بهترینها همراه باشید.

شمع‌های فنجانی درست کنید

فنجان های چای خوری آنتیک هر کسی را تحت تاثیر قرار می دهد. ترکیب فنجان و نعلبکی را از عتیقه فروشی محلتان تهیه کنید و با آن یک اثر هنری زیبا خلق کنید. می توانید با توجه به سلیقه خودتان رنگ و عطر مخصوصی برای آن انتخاب کنید. عطرهایی مانند چای سبز و خیار انتخاب بسیار مناسبی برای این شمع های زیباست. با بهترینها همراه باشید تا نحوه ساخت این

طرز ساخت "حلقه گل"؛ هدیه ای جذاب برای عشقتان + آمورش تصویری

در هر زمان و هر مناسبتی حلقه گل می تواند هدیه ای زیبا برای کسانی که دوستشان دارید باشد. این حلقه گل زیبا از پروانه ها و گلهای بنفش و صورتی درست شده است و ساخت آن بسیار ساده است. اما کاملا بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد و در نگاه اول عاشقش می شود.

صندلی های قدیمی را دوباره نو کنید

آیا تا به حال یک صندلی قدیمی در بازار دست فروشان دیده اید که دوستش داشته باشید اما ندانید با کجای خانه شما هم خوانی خواهد داشت؟ خب دفعه بعدی که چنین صندلی ای را دیدید حتما آن را بخرید چون در آموزش امروز به شما یاد خواهیم داد که چطور از این صندلی قدیمی یک اثر شیک برای منزلتان درست کنید. با بهترینها همراه باشید.

رنگ و بوی روز عشاق را به خانه بیاورید+آموزش تصویری

تکه چوب های خشک در همه جا پیدا می شوند. چه برای پیاده روی به جنگل رفته باشید و چه در اطراف شهر برای پیکنیک، در همه جا می توانید تکه چوب های خشک را پیدا کنید. می توانید با این چوب های دور ریختنی یک کاردستی جالب مناسب این روزها درست کنید. با ما همراه باشید تا طرز درست کردن آن را به شما آموزش دهیم.

گلدان پایه دار، ایده ای جالب برای دکوراسیون عید

آیا تا به حال عاشق دکوراسیون یک قرن پیش شده اید؟ قطعا شما هم به این دکوراسیون ها علاقه مندید. این دکوراسیون ها علاوه بر اینکه شیک و خاص به نظر می رسند، بلکه به همه نوع سبکی هم خوانی دارند. در یک عصر زیبا برای گلدان گلتان پایه درست کنید. اندازه پایه ها به اندازه و شکل گل شما و گلدانتان بستگی دارد. به راحتی و در سه قدم ساده این پایه را بسازید. اگر لازم است کمی رنگ طلایی هم به آن بزنید تا بیشتر حالت قدیمی بودن پیدا کند.

طرح‌های دست‌ساز زیبا برای دکوراسیون منزلتان +راهنمای تصویری

ماندالا به معنی شکل دایره ای می باشد که در مرکز متمرکز شده است. معمولا این اشکال به صورت منظم و متقارن کشیده می شود. این اشکال سمبل وحدت و هماهنگی است. این روزها ماندالاها برای رنگ درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. با ما همراه باشید تا نحوه درست کردن یکی از آنها را به شما آموزش دهیم.

با این روش ساده، روبالشی های زیبا درست کنید + راهنمای تصویری

آیا شما هم به کهکشان، ستارگان و کیهان علاقه مندید؟ با تشکر هر تلسکوپ هابل، همه ما یک چیز را می دانیم. کهکشان ما فوق العاده است و حتما باید جزیی از دکور خانه شما باشد. بنابراین بیایید با هم نحوه ساخت تکه ای از کیهان را ببینیم، آن هم روی بالش خانه تان.
صفحه  از ۴