مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

این شیوه های خوابیدن، همسرتان را دیوانه می کند
این شیوه های خوابیدن، همسرتان را دیوانه می کند
اینکه در آغوش کسی که دوستش دارید خوابتان بگیرد بسیار عاشقانه است، تا زمانی که خروپف ها، چرخیدن ها و غلت زدن ها و گرمای خفه کننده بدن آغاز می شود. در یک گروه که درباره خواب تشکیل شده بود، ما عادات آزاردهنده خواب را مطرح کردیم تا ببینیم کدام بیشترین آزار را برای کسی که کنار شما خوابیده است خواهد داشت. با آگاهی از این عادات بهتر و با صلح بیشتری خواهید توانست کنار یکدیگر بخوابید. با بهترینها همراه باشید.
نگاه متفاوت آقایان و خانمها به مسائل جنسی
نگاه متفاوت آقایان و خانمها به مسائل جنسی
بخشی از تفاوت‌های زن و مرد، بازتاب فیزیولوژیک دارند و از فیزیولوژی آن‌ها نشأت گرفته‌اند.هورمون‌هایی که در بدن مردان وجود دارند به سرعت به انگیختگی جنسی پاسخ می‌دهند و بعد از ارگاسم نیز به سرعت منتشر شده و از بین می‌روند.این در حالی است که روند انگیختگی جنسی برای زنان بسیار کندتر و آهسته‌تر صورت می‌گیردو به همان میزان نیز بعد از ارگاسم، مدت طولانی تری رادر حالت انگیختگی میمانند.
از کجا بفهمید طرف مقابل عاشق شماست؟
از کجا بفهمید طرف مقابل عاشق شماست؟
اگر فردی که ادعا می کند عاشق شماست، دائماً از دیدن شما سر باز می‌زند یا با بهانه های مختلف از همراهی شما اجتناب می‌ورزد یا زمان محدودی را به ملاقات با شما اختصاص می‌دهد، زمان آن فرا رسیده که به ابراز عشق از سوی وی شک کنید.
5 هزینه بالای عروسی که هیچ گاه فکرش را هم نمیکنید
5 هزینه بالای عروسی که هیچ گاه فکرش را هم نمیکنید
روزی که ما نسبت به کسی حسی پیدا می کنیم سرآغاز رویا پردازی های ما برای شب عروسیمان است. خود من همیشه رویای کالسکه سیندرلا را در سر می پروراندم و همیشه دوست داشتم یکی از آنها را در روز عروسی ام داشته باشم. هر چه بزرگتر شدیم و از هزینه های عروسی مطلع گشتیم بیشتر به این نتیجه رسیدیم که رویای بچگی چندان هم نمی تواند حقیقت پیدا کند. اکنون که در حال برنامه ریزی برای عروسی ام هستم می فهمم که چقدر هزینه های یک عروسی بالاست. در اینجا برایتان چند نمونه از هزینه های این شب پر خرج را نام می بریم.
سوالاتی که در اولین قرار آشنایی حتماً باید بپرسید
سوالاتی که در اولین قرار آشنایی حتماً باید بپرسید
اولین قرار با کسی که هنوز نمی‌شناسید بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. اما اگر از نوع آدم‌های مضطرب باشید، این ۳ سوال می‌تواند کمکتان کند بتوانید معاشرتتان را خوب شروع کنید. نظر ما این است که چه زن باشید و چه مرد فرقی نمی‌کند، دانستن پاسخ این سوالها در ابتدای یک رابطه خیلی به کارتان می‌آید.
خوب و بدهای ازدواج دانشجویی
خوب و بدهای ازدواج دانشجویی
يکي از مسائلي که قشر جوان امروز جامعه با آن مواجه اند بحث ارتباط با جنس ديگر است که مي تواند در قالب ازدواج و دوستي تجلي يابد. يکي از رسم و رسوماتي که در دانشگاهها رايج شده ، پيوند آسماني ازدواج است. دانشجو هر چند با هدف تحصيل به دانشگاه مي رود اما بعد از مدتي مي تواند زوج مناسب خود را هم پيدا کند و به اين ترتيب يک ازدواج علمي هم صورت مي گيرد!
اگر احساس تنهایی می‌کنید بخوانید
اگر احساس تنهایی می‌کنید بخوانید
گاهي اوقات، دنيا محل غريبي براي زندگي مي شود. شما خود را در اجتماعي ميبينيد که دور و برتان را انسان نماها پر کرده اند. و با وجود اين همه آدم، شما از درون احساس خالي بودن مي کنيد و متوجه مي شويد که واقعاً تنهاييد. با فهميدن اين نکته حس غريبي به شما دست مي دهد.در آن لحظه احساس پوچي و بيهودگي بر شما مستولي مي شود و سرتاپايتان شروع به لرزيدن مي کند. اين همه آدم دور و برتان، با اين احساس تنهايي و پوچي، تضاد شديد دارد.خودتان را از اين مهلکه بيرون بکشيد.
آیا اختلاف سنی در ازدواج اهمیت دارد؟
آیا اختلاف سنی در ازدواج اهمیت دارد؟
این پرسشی اساسی است که هر جوانی در آستانه ازدواج مصمم به یافتن پاسخ آن است؛ هرچند پاسخگویی به آن بعد از ازدواج هم دارای اهمیت است، جالب است که بدانیم جواب شرع، عقل، علم و عرف به این پرسش یکسان است و آن یک کلمه یعنی "هم کفو بودن یکدیگر" است، کفو هم بودن دو همسر یعنی تناسب، همشأنی و همطرازی و در اصطلاح عرف یعنی با هم جور بودن.
چرا لباس عروس سفید است؟
چرا لباس عروس سفید است؟
احتمالا فکر مي‌کنيد که کاملا دليل سفيد بودن لباس‌ عروس را دانسته و آن را به نماد پاکي و خلوص عروس مرتبط مي‌دانيد. اما بايد به شما بگويم که اشتباه مي‌کنيد. در زمان‌هاي قديم رنگ سفيد نشانه پاکي و عفت نبود، بلکه رنگ آبي داراي اين معنا بود.
ولنتاین را با سبکی متفاوت به عشقتان تبریک بگویید + عکس
ولنتاین را با سبکی متفاوت به عشقتان تبریک بگویید + عکس
تهیه کادوی ولنتاین یکی از مهمترین قسمت های این روز است. اما از کادو مهمتری کارتی است که به همراه کادویتان به عشقتان هدیه می دهید. امسال کمی زمان برای کارت تبریک بگذارید و هدیه خود را خاص تر کنید. در این مجموعه برایتان 30 نمونه از کارتهایی که می توانید در روز عشاق هدیه دهید برایتان آماده کرده ایم. با بهترینها همراه باشید.
حقایقی راجع به
حقایقی راجع به "بوسیدن" که نمیدانستید
بوسیدن نوعی هنر محسوب می شود و راهی عالی برای انتقال احساسات می باشد. اما چیزهای جالبی راجع به بوسیدن وجود دارد که هرگز نمیدانستید. با بهترینها همراه باشید تا حقایقی جالب راجع به بوسه به شما بگوییم.
چطور به همسر خود بدبین نباشیم؟
چطور به همسر خود بدبین نباشیم؟
برای اینکه بتوانید به همسرتان اعتماد کنید و مطمئن شوید که او به شما وفادار است باید از خودتان شروع کنید.آیا شما شرط وفاداری را می‌دانید؟ اگر شما و همسرتان اصول وفاداری را بشناسید دلیلی ندارد که با هراس ازدست دادن، بدبینی و شک و دودلی زندگی کنید.با بهترینها همراه باشید تا با خواندن مطالبی که در بخش برای شما عزیزان آوده ایم بدانید که چگونه میتوانید به همسرتان بیشتر اعتماد کنید.
چگونه بفهمید رابطه تان منجر به ازدواج می شود؟
چگونه بفهمید رابطه تان منجر به ازدواج می شود؟
یکی از بهترین سفرها در زندگی تبدیل رابطه دوستی به ازدواج است. هر کس دوست دارد از یک جاده‌ مشخص و بدون هیچ توقفی در مسیر برای رسیدن به آن عبور کند. همه دوست دارند رابطه‌ای را شروع کنند و بعد یک روز از خواب بیدار شوند و ببینند تا ماه‌عسلی که همیشه منتظرش بودند چند ساعتی بیشتر فاصله ندارند.
15 قولی که باید پیش از ازدواج به همسرتان بدهید
15 قولی که باید پیش از ازدواج به همسرتان بدهید
اگر شخصی را یافته‌اید که حقیقتاً می‌دانید با او تا آخر عمر خواهید ماند و پیشرفت خواهید کرد، باید قول‌هایی را به او بدهید. مهم این است که به قول‌های‌تان در تمام طول رابطه‌تان پای‌بند باشید تا بنیانی از اعتماد و عشق را در تمام طول عمرتان بسازد. از آن میان، این ۱۵ قول که زوج‌ها باید به یکدیگر بدهند نشان می‌دهند چقدر به یکدیگر اهمیت می‌دهید و چقدر وقف رابطه‌تان هستید.
حرف‌هايي كه قبل از رابطه جنسی بايد بگوييد
حرف‌هايي كه قبل از رابطه جنسی بايد بگوييد
صحبت هایی که در رخت خواب اتفاق می افتد، و یا حتی فقدان آن، می تواند یک مناظره عاشقانه برای زوج ها باشد. اما اگر شریک شما به صحبت های شما علاقه ای نشان نمی دهد و تلاش شما را بی پاسخ می گذارد، تقصیر را به گردن آنها نیاندازید. ممکن است مشکل از هورمون هایشان باشد.
حقیقتی جالب درباره سمبل قلب
حقیقتی جالب درباره سمبل قلب
همه ما بدون شک میدانیم که قلب به شکلی که همه ما میشناسیم سمبل روز عشاق و نشان دهنده عشق در همه زمینه هاست. در شکلات ها، دکوراسیون، حتی پیتزا و شیرینی ها و حلقه ازدواج هم این شکل رویت می شود. اما با نگاهی به شکل واقعی قلب انسان ممکن است برای شما هم این پرسش پیش بیاید که چگونه آن شکل تبدیل به سمبلی به این شکل شده است.
نامه های عشقی در دل سنگها + عکس
یک داستان واقعی:
نامه های عشقی در دل سنگها + عکس
داستان عشقی قدیمی و حقیقی که معنای حقیقی عشق را به همه ما نشان می دهد. در این روزها که اینترنت سراسر لحظه های عاشقانه ما را پر کرده است، هرگز فکرش را هم نمیتوانیم بکنیم دورانی بوده است که تنها راه برقراری ارتباط میان عشاق نامه های عاشقانه پنهان شده در دل سنگ بوده است. با ما همراه باشید تا قصه این عشق حقیقی را برای شما بازگو کنیم.
در روز عشاق از مجرد بودن خود لذت ببرید
در روز عشاق از مجرد بودن خود لذت ببرید
روز عشاق می تواند برای شما یک روز خاطره انگیز باشد به جای اینکه فکر کنید نمیخواهید تا آخر عمر تنها بمانید و در تنهایی بمیرید. بر خلاف همسایه فضولتان، عمه مجرد و خل و چل و یا هزاران متن غمگینی که در هر گوشه می بینیم، مجرد بودن حتی در روز عشاق می تواند یک لطف الهی باشد که در حق شما شده است. روز عشاق می تواند یکی از بهترین روزهای زندگی شما باشد به شرطی که با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چطور با تنها بودن خوشحال باشید.
رازهایی که در محیط مجازی نباید برملا شود
درست است که امروزه شروع بسیاری از روابط در اینترنت و از طریق نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است، اما آیا باید همه چیز را در شبکه های اجتماعی پخش کرد؟ مثلا در اینستاگرام داستانی بگذارید و بعد از 24 ساعت هم پاک می شود. اما آیا این ایده خوبی است؟ ما به شما خواهیم گفت که از نگاه کارشناسی چه چیزهایی را هرگز نباید در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. با ما همراه باشید.
پس از اطلاع از خیانت همسرتان، چه کاری باید انجام بدهید؟
پس از اطلاع از خیانت همسرتان، چه کاری باید انجام بدهید؟
هرگز فکر نمیکردید که این اتفاق برای شما بیوفتد اما متاسفانه همسر شما بی وفایی کرده است. قبل از اینکه دست به هر اقدامی بزنید حتما این مطلب را بخوانید.
behtarynha
آخرین اخبار
behtarynha
پربازدید ها
behtarynha

مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

behtarynha