به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

پس از اطلاع از خیانت همسرتان، چه کاری باید انجام بدهید؟

هرگز فکر نمیکردید که این اتفاق برای شما بیوفتد اما متاسفانه همسر شما بی وفایی کرده است. قبل از اینکه دست به هر اقدامی بزنید حتما این مطلب را بخوانید.

این شیوه های خوابیدن، همسرتان را دیوانه می کند

اینکه در آغوش کسی که دوستش دارید خوابتان بگیرد بسیار عاشقانه است، تا زمانی که خروپف ها، چرخیدن ها و غلت زدن ها و گرمای خفه کننده بدن آغاز می شود. در یک گروه که درباره خواب تشکیل شده بود، ما عادات آزاردهنده خواب را مطرح کردیم تا ببینیم کدام بیشترین آزار را برای کسی که کنار شما خوابیده است خواهد داشت. با آگاهی از این عادات بهتر و با صلح بیشتری خواهید توانست کنار یکدیگر بخوابید. با بهترینها همراه باشید.

نگاه متفاوت آقایان و خانمها به مسائل جنسی

بخشی از تفاوت‌های زن و مرد، بازتاب فیزیولوژیک دارند و از فیزیولوژی آن‌ها نشأت گرفته‌اند.هورمون‌هایی که در بدن مردان وجود دارند به سرعت به انگیختگی جنسی پاسخ می‌دهند و بعد از ارگاسم نیز به سرعت منتشر شده و از بین می‌روند.این در حالی است که روند انگیختگی جنسی برای زنان بسیار کندتر و آهسته‌تر صورت می‌گیردو به همان میزان نیز بعد از ارگاسم، مدت طولانی تری رادر حالت انگیختگی میمانند.

از کجا بفهمید طرف مقابل عاشق شماست؟

اگر فردی که ادعا می کند عاشق شماست، دائماً از دیدن شما سر باز می‌زند یا با بهانه های مختلف از همراهی شما اجتناب می‌ورزد یا زمان محدودی را به ملاقات با شما اختصاص می‌دهد، زمان آن فرا رسیده که به ابراز عشق از سوی وی شک کنید.

5 هزینه بالای عروسی که هیچ گاه فکرش را هم نمیکنید

روزی که ما نسبت به کسی حسی پیدا می کنیم سرآغاز رویا پردازی های ما برای شب عروسیمان است. خود من همیشه رویای کالسکه سیندرلا را در سر می پروراندم و همیشه دوست داشتم یکی از آنها را در روز عروسی ام داشته باشم. هر چه بزرگتر شدیم و از هزینه های عروسی مطلع گشتیم بیشتر به این نتیجه رسیدیم که رویای بچگی چندان هم نمی تواند حقیقت پیدا کند. اکنون که در حال برنامه ریزی برای عروسی ام هستم می فهمم که چقدر هزینه های یک عروسی بالاست. در اینجا برایتان چند نمونه از هزینه های این شب پر خرج را نام می بریم.

سوالاتی که در اولین قرار آشنایی حتماً باید بپرسید

اولین قرار با کسی که هنوز نمی‌شناسید بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. اما اگر از نوع آدم‌های مضطرب باشید، این ۳ سوال می‌تواند کمکتان کند بتوانید معاشرتتان را خوب شروع کنید. نظر ما این است که چه زن باشید و چه مرد فرقی نمی‌کند، دانستن پاسخ این سوالها در ابتدای یک رابطه خیلی به کارتان می‌آید.

خوب و بدهای ازدواج دانشجویی

يکي از مسائلي که قشر جوان امروز جامعه با آن مواجه اند بحث ارتباط با جنس ديگر است که مي تواند در قالب ازدواج و دوستي تجلي يابد. يکي از رسم و رسوماتي که در دانشگاهها رايج شده ، پيوند آسماني ازدواج است. دانشجو هر چند با هدف تحصيل به دانشگاه مي رود اما بعد از مدتي مي تواند زوج مناسب خود را هم پيدا کند و به اين ترتيب يک ازدواج علمي هم صورت مي گيرد!

اگر احساس تنهایی می‌کنید بخوانید

گاهي اوقات، دنيا محل غريبي براي زندگي مي شود. شما خود را در اجتماعي ميبينيد که دور و برتان را انسان نماها پر کرده اند. و با وجود اين همه آدم، شما از درون احساس خالي بودن مي کنيد و متوجه مي شويد که واقعاً تنهاييد. با فهميدن اين نکته حس غريبي به شما دست مي دهد.در آن لحظه احساس پوچي و بيهودگي بر شما مستولي مي شود و سرتاپايتان شروع به لرزيدن مي کند. اين همه آدم دور و برتان، با اين احساس تنهايي و پوچي، تضاد شديد دارد.خودتان را از اين مهلکه بيرون بکشيد.

آیا اختلاف سنی در ازدواج اهمیت دارد؟

این پرسشی اساسی است که هر جوانی در آستانه ازدواج مصمم به یافتن پاسخ آن است؛ هرچند پاسخگویی به آن بعد از ازدواج هم دارای اهمیت است، جالب است که بدانیم جواب شرع، عقل، علم و عرف به این پرسش یکسان است و آن یک کلمه یعنی "هم کفو بودن یکدیگر" است، کفو هم بودن دو همسر یعنی تناسب، همشأنی و همطرازی و در اصطلاح عرف یعنی با هم جور بودن.

چرا لباس عروس سفید است؟

احتمالا فکر مي‌کنيد که کاملا دليل سفيد بودن لباس‌ عروس را دانسته و آن را به نماد پاکي و خلوص عروس مرتبط مي‌دانيد. اما بايد به شما بگويم که اشتباه مي‌کنيد. در زمان‌هاي قديم رنگ سفيد نشانه پاکي و عفت نبود، بلکه رنگ آبي داراي اين معنا بود.
صفحه  از ۲۷