به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

6 ایده خلاقانه برای دکور کتابخانه

وقتش رسیده تا فراتر از قفسه های معمولی کتاب فکر کنید.

آشپزخانه های شیک خاکستری+تصاویر

آیا تا به حال فکر میکردید استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون ملال آور و کسل کننده است؟ با بهترینها همراه باشید تا به شما نشان دهیم چطور استفاده از رنگ های ثابتی همچون خاکستری می تواند ظاهری شیک به آشپزخانه شما ببخشد.

چیدمان جذاب برای میز اتاق نشیمن+عکس

میز نقش بسیار مهمی در دکوراسیون و طراحی داخلی منزل دارد. هرگز نباید نقش یک میز بهم ریخته یا خالی از هر وسیله تزیینی را در جلوه پذیرایی دست کم گرفت. در اینجا چند ایده جالب برای چیدمان میز پذیرایی برای شما فراهم کرده ایم. با ما همراه باشید.

با دیوارهای بزرگ و خالی در خانه خود چه کنیم؟ + عکس

علاوه بر خانه تکانی، تغییر دکوراسیون هم یکی از کارهای معمول شب عید است. اما گاهی دیوارهای بزرگ و خالی چهره دکوراسیون زیبای ما را خراب می کنند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که دیواری بزرگ در منزل دارید و نمیدانید با آن چه کنید یا تنها ایده ای که به ذهنتان میرسد استفاده از یک تابلوی بزرگ است، با بهترینها همراه باشید تا 20 ایده جالب برای پر کردن دیوارهای بزرگ منزلتان به شما ارائه دهیم. آنگاه خواهید دید که داشتن این دیوار بزرگ بدون پنجره یک انتخاب عالی برای جلوه ی دکوراسیون شما خواهد بود.

رنگ‌های محبوب 2017 در دکوراسیون خانه+تصاویر

در سال جدید میلادی این رنگها مورد علاقه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است. این رنگها همراه با حس آرشیتکت ها می باشد. با بهترینها همراه باشید تا این رنگ ها را به شما معرفی کنیم.

اتاق خواب های رویایی برای علاقه مندان به رنگ آبی + تصاویر

رنگ آبی رنگی بسیار آرامش بخش است و برای اتاق خواب بسیار پر کاربرد. اگر در آستانه سال نو به فکر تغییر دکوراسیون منزل خود هستید، با بهترینها همراه باشید. برای شما چند نمونه اتاق خواب با دکوراسیون آبی آورده ایم که با دیدن آنها همین حالا دست به کار خواهید شد.

پيشنهادهايي براي استفاده از رنگ تيره در دكوراسيون

بسیاری از افراد علاقه دارند که از رنگ تیره در دکوراسیون خود استفاده کنند. درست است که استفاده از رنگهای تیره بسیار شیک و بر اساس مدروز خواهد بود، اما مشکلاتی دارد که بسیاری از افراد را از استفاده از آن باز می دارد. اما نگران نباشید. ما برای شما راه حل هایی داریم تا بتوانید از رنگهای تیره در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. ایده های خوب، عید امسال با بهترینها عملی خواهد شد.

ایده های جالب دکوراسیون ناهارخوری+تصاویر

ناهارخوری همیشه یکی از مهمترین بخش های منزل است. دکوراسیون این بخش از خانه باید خلاق، منعطف باشد و افراد خانه را ترغیب کند که برای خوردن غذا سر میز بنشینند. طراحی و چیدمان میز ناهارخوری یکی از مهمترین بخش ها برای شکل دهی به اتاق نهارخوری است. می توانید با توجه به سلیقه خود آن را به صورت سنتی یا مدرن طراحی کنید. با بهترینها همراه باشید تا چند نمونه از طراحی های جالب برای این بخش از خانه را ببینید.

نحوه دکوراسیون اتاق خواب کوچک + تصاویر

اتاق خواب کوچک همیشه مشکل اساسی خانه های آپارتمانی است. اما زمانی که یک فضا دکوراسیون خوبی داشته باشد، دیگر مهم نیست چه ابعادی دارد. با بهترینها همراه باشید تا چند ایده جالب برای دکوراسیون اتاق خواب های کوچک به شما نشان دهیم.

خانه ای که ناراحتی در آنها معنایی ندارد!

چه کسی می گوید که پول خوشبختی نمی آورد؟ تا به حال خانه ای را دیده اید که در آنها افسردگی مفهومی نداشته باشد؟ با ما همراه باشید تا خانه هایی را به شما نشان دهیم که در آنها ناراحتی معنایی نخواهد داشت.
صفحه  از ۱۴