به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

ساخت اسپری تمیز کننده فر به سه شماره

گاز و فر همیشه زود کثیف می شوند و لکه های آنها سخت پاک می شود، اما همیشه لازم نیست اینطور باشد. این اسپری دست ساز به سرعت در چربی ها نفوذ کرده، سوختگی های غذا که توی فر جا خوش کرده اند را بلند می کند و فر شما را برق می اندازد و خوشبو می کند. نکته جالب اینجاست که شما برای ساخت آن تنها به چند ماده ساده نیاز دارید.

معجزه ای برای از بین بردن لک نوشیدنی

لکه های فرش بدشانسی بزرگی هستند. فروشگاه های زیادی هستند که محلول های مختلف و رنگارنگی برای تمیز کردن فرش می فروشند. اما شما لازم نیست پول و وقتتان را هدر دهید، بلکه با استفاده از یک راه حل ساده می توانید از شر لکه های فرش خلاص شوید. دیگر هیچ گاه با لکه های فرش به بن بست نخواهید رسید.

بهترین راه شستن ماشین ظرفشویی

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد فکر میکنید ماشین ظرفشویی به دلیل تمیز کننده بودن و دمای بالای آب موجود در آن به تمیز شدن نیازی ندارد سخت در اشتباهید. ما به شما آموزش می دهیم چگونه با چند ماده ساده و خانگی و با هزینه کم ماشین ظرفشویی خود را تمیز و معطر کنید.
نکات خانه تکانی

با این محلول خانه تان را برق بیندازید

تمیز کردن دیوارها همیشه یکی از پردردسر ترین نظافت های شب عید است. اثر انگشت، جای غذا و خراشیدگی های سطح دیوار همیشه باعث زشت و کثیف نشان دادن منزل شما می شود. همیشه سابیدن دیوار ایده جالبی نیست چون باعث از بین رفتن رنگ دیوار می شود. اما با استفاده از یک محلول خانگی می توانید تمام کثیفی، جای انگشت و اثر غذا را از روی دیوار را به راحتی از بین ببرید.

خوشبو کننده خانگی، با عطر وانیل درست کنید

خوشبوکننده های هوا اکثرا گران هستند و بعضی از آنها بوی تندی دارند. چرا در خانه یک خوشبو کننده درست نکنید که علاوه بر معطر کردن هوا در حد ملایمی عطر بپراکند و بوی تندی نداشته باشد؟ اتاق هایی مانند سرویس بهداشتی و آشپزخانه همیشه به یک خوشبو کننده نیاز دارند. شما هم می توانید در یک کاسه این خوشبو کننده را درست کنید و هم درون یک بطری اسپری بریزید و هر از چند گاهی آن را اسپری کنید. در اینجا آموزش یک خوشبوکننده را برای شما آورده ایم تا عطر دلپذیر وانیل را در منزل شما بپراکند بدون اینکه ترکیبات شیمیایی داشته باشد. با بهترینها همراه باشید.
عیدانه بهترینها

"برس تکانی" در آستانه سال نو + عکس

برس های آرایشی محصولات گرانی هستند و باید هنگام تمیز کردن آنها کاملا مراقب بود. در آستانه سال نو نباید از تمیز کردن این محصولات غافل بمانید. در این مجموعه به شما نحوه تمیز کردن برس های آرایشی را در کمترین زمان و با ارزانترین محصولات موجود در خانه آموزش خواهیم داد. با بهترینها همراه باشید.

لپ تاپ تکانی به روش بهترینها

تمیز کردن لپ تاپ اگرچه به نظر کار آسانی می آید، اما مهم است که بدانید از چه محصولی برای این کار استفاده می کنید تا به صفحه نمایش و صفحه کلید آن صدمه نزنید. در این قسمت می خواهیم به شما آموزش دهیم چگونه لپ تاپی تمیز و بدون جرم داشته باشید. با بهترینها همراه باشید.
عیدانه بهترینها

دستمال شیشه پاک کن خانگی درست کنید

با نزدیک شدن به عید و ایام خانه تکانی، هزینه های زیادی برای مواد شوینده پرداخت می شود. اما اگر بتوانید این مواد شوینده را در خانه درست کنید بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. پاک کردن شیشه و آینه یکی از مواردی است که شوینده مخصوص به خود را می خواهد. پس این بار به جای خرید چند شیشه شوی، به شما نحوه ساخت دستمال های خانگی را آموزش خواهیم داد که برای پاک کردن شیشه و آینه معجزه خواهد کرد. برای این منظور تنها به دو چیز احتیاج دارید. دستمال حوله ای و یک ظرف مخصوص دستمال کودکان است. با بهترینها همراه باشید.

پاک کردن لک رژ لب دیگر کابوس نیست!

لکه رژ لب روی لباس سفید می تواند با سفیدکننده از بین برود اما برای لباس های رنگی و بسیاری از پارچه ها این کار روش ممکن است. روش های مختلفی برای از بین بردن لکه های رژ و لکه های مختلف از لباس وجود دارد ولی میزان تمیز شدن پارچه بستگی به میزان سرعت شما در پاک کردن لکه و از بین بردن لکه از روی لباس دارد.
عیدانۀ بهترینها

شیوه کاشت سبزه عید

سبزه نماد زندگی و عضو جدانشدنی سفرۀ هفت سین است. اگر دوست دارید سبزۀ امسال سفره هفت سینتون رو خودتون سبز کنید، این مطلب رو از دست ندید.
صفحه  از ۱۲