مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

آفریقا را در قلب اروپا ببینید
جهانگردی
آفریقا را در قلب اروپا ببینید
تجربه ای متفاوت از سفر یا به قول ضرب المثل قئیمی، یک تیر و دونشان، تجربه افریقا در قلب لندن ، اتفاقی که هرگز تصورش را هم نمیشود کرد.
جهانگردی بیایان ها
"هواکاچینا" بیابانی پر از هیجان
هواکاچینا امید زندگی در دل نا امیدی بیابان های گرم و سوزان است، جایی که تصور نمیکنید از عطش و گرمایی بیایان جان سالم به در ببرید.
جشن نوروز برای جهانیان+عکس
جشن نوروز برای جهانیان+عکس
ما ایرانیان به عنوان مرکز فلات ایران همیشه تصور میکنیم تنها کشوری هستیم که جشن نوروز را بر پا میکنیم، امروز قصد داریم به شما نشان دهیم که در چه کشورهای دیگر همچون ما این جشن باستانی را گرامی میدارند.
چغازنبیل، یادگار زیبای فرهنگ و تمدن ایران باستان
ایرانگردی باستانی
چغازنبیل، یادگار زیبای فرهنگ و تمدن ایران باستان
نیایشگاهی باستانی در دل خوزستان که چشم جهانیان را از عظمت و پیچیدگی خیره میکند. برای دیدن این مجموعه بینظی با ما همراه باشبد.
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ اصول برقرای ارتباط بدون دانستن زبان
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ اصول برقرای ارتباط بدون دانستن زبان
یکی از شاخصه های اصلی گردشگری سفر به دیگر کشورها و تجربه سفر به اماکن جدید است، اما با توجه به تنوع زیاد زبان ها و گویش ها چگونه میتوانیم ارتباط با افراد محلی را ممکن کنیم؟ در یان مطلب راهکارهایی مفدی در این زمنه ارایه میشود که حتما برای شما کاربردی خواهد بود.
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ تفریحات بی نظیر
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ تفریحات بی نظیر "دوبی"
دبی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در نزدیک کشورمان سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنان ما هست، یشنهاد این مطلب برای شما تفریحاتی هست که در این شهر زیبا در دسترس میباشد.
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ "خوسان" خیابانی جذاب در تایلند + عکس
امروز مقصدمان تایلند است و شهر بانکوک. می خواهیم یکی از خیابان های اصلی و مشهور این شهر را به شما معرفی کنیم. در تایلند خیابان های تاریخی بسیاری وجود دارد، اما این بار ما می خواهیم خیابانی را به شما معرفی کنیم که تقریبا تمام مسافران تایلند حتما سری به این خیابان می زنند.
تور مجازی بهترین ها به
آموزش سفر
تور مجازی بهترین ها به "باتومی"، شهری زیبا در گرجستان + تصاویر
شهر کوچک و جذاب باتومی، شهری در کناره دریای سیاه است که توانسته عنوان پایتخت گردشگری گرجستان را از آن خود کند و هر ساله مسافران زیادی را از اروپا و البته کشور عزیزمان ایران به خودش دعوت کند. هنگامی که وارد این شهر شوید، فضای مدرن شهری و سازه های خلاقانه و به روز توجه شما را به خودش جلب می کند و تفریحات متنوعش شما را از انتخاب خودتان پشیمان نمی کند.
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ چگونه به آنتاليا سفر کنیم؟ + عکس
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ چگونه به آنتاليا سفر کنیم؟ + عکس
آنتاليا به عنوان مهم ترین قطب گردشگری ترکیه سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنانمان است، پس بهتر است با روش و نوع سفر به این شهر بیشتر آشنا شویم. شاید امسال ما هم مهمان این شهر بودیم.
تپه های
تپه های "توتوری" ژاپن؛ تلاقی شن و دریا + تصاویر
قشنگترین معجزه های آفریده شده خداوند هر کدام جاذبه های خودشان را دارند ، از جنگل و کوه گرفته تا کویر . خیلی ها شاید فکر کنند کویر جذاب نیست ، اما این کویری که امروز می خواهیم درباره آن حرف بزنیم ، جذابیت خاص خودش را دارد ، چون میان جنگل و دریا قرار گرفته است .
یک هفته با نشنال جئوگرافیک (12)
پرونده نشنال جئوگرافیک
یک هفته با نشنال جئوگرافیک (12)
به رسم صبح آدینه با 7 تصویر از 7 روز گذشته عکس ورز نشنال جئوگرافی همراه شما هستیم.
فستيوال هيجان انگيز
جهانگردی هیجان انگیز
فستيوال هيجان انگيز "نیس" دنيايي از رنگ‌ها
این بار می خواهیم با شما درباره قدیمی ترین و مشهور ترین فستیوال دنیا صحبت کنیم . این فستیوال “کارناول نیس ” نام دارد و دارای قدمتی ۸۰۰ ساله است . کارناول نیس در طول سالیان متمادی هر سال کامل تر شده و برنامه های مختلفی به آن اضافه شده وحالا یکی از زیباترین و مشهور ترین کارناوال های دنیا است که در فصل زمستان در شهر نیس، جنوب فرانسه برگزار می شود .
سفر به چیتورگار، گوشه‌ای از تاریخ هند
جهانگردی تاریخی
سفر به چیتورگار، گوشه‌ای از تاریخ هند
سفری خواهیم داشت به اعماق تاریخ و با یکی از جالب ترین و بزرگترین قلعه های کشور هندوستان بیشتر آشنا خواهیم شد . قلعه ای که هنوز بعد از گذشت سالیان و دیدن جنگ های بیشمار هنوز پا برجاست و زیبایی خود را از دست نداده است .
تور رایگان بهترین ها به
ایرانگردی فرهنگی
تور رایگان بهترین ها به "سعدیه" + تصاویر
مشاهیر و بزرگان در هر سرزمینی مایه مباهات و فخر ملت خود هستند ، زمانی که در قید حیاتند راهنما و الهام بخش و زمانی که دار فانی را وداع می گویند نیز خاک مزارشان توتیای چشم عاشقان و آثارشان راهگشای اندیشمندان است . #سعدی شیرازی شاعر و نویسنده قرن هفتم ( در سال ۶۰۶ ﻫ.ق در شیراز زاده شد و در ۶۹۵ ﻫ.ق در همان شهر درگذشت) که اهل ادب به او لقب استاد سخن ، شیخ اجل را داده اند .
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛  آشنایی با فرهنگ مردم تایلند
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ آشنایی با فرهنگ مردم تایلند
در هر سفر و هر جامعه ای وارد میشویم ناگزیر در مقابل فرهنک آن جامعه قرار میگیریم و برای گذراندن اوقاتی خوب راهی جز هماهنگی با جامعه مقصد نداریم. در این مطلب خلاصه ای از باید و نباید های فرنگ تایلندی را براتان گرد آوردیم تا در سفر به این کشور زیبا لذت بیشتری ببرید.
سفر به دنیای ارباب حلقه‌ها+عکس
جهانگردی سینمایی
سفر به دنیای ارباب حلقه‌ها+عکس
سفری به نیوزلند و لوکیشن سگانه مهیج و زیبای ارباب حلقه ها . بازدید از صحنه های رویایی که بر پرده سینما نشسته هیجانی غیر قابل وصف دارد .
یک هفته با نشنال جئوگرافیک (11)
پرونده نشنال جئوگرافیک
یک هفته با نشنال جئوگرافیک (11)
در صبج آدینه ای زمستانی و سرد با یازدهمین برگ از پرونده نشنال جئوگرافیک در خدمت شما عزیزان هستیم. مرور هفت تصویر از هفت روز گذشته سایت نشال جئوگرافیک خالی از لطف نیست.
سفر به ساحل جذاب پاپا کولی+عکس
جهانگردی
سفر به ساحل جذاب پاپا کولی+عکس
این ساحل شاید تنها ساحلی باشد که سبز است. به شکلی متفاوت و عجب سبزی ساحل با امواج دریا آمیخته شده .
سفری هیجان‌انگیز به ناشناخته‌ترین نقاط جهان+عکس
ناشناخته های جهانگردی
سفری هیجان‌انگیز به ناشناخته‌ترین نقاط جهان+عکس
امروز می خواهیم با هم به مکان هایی حیرت آور سفر کنیم. مکان هایی که از سال های دور تا به امروز به جا مانده اند و مایه حیرت بازدید کنند گان هستند.
کتابخانه
جهانگردی تاریخی
کتابخانه "شینگتی" جاذبه ای نهفته در بیابان
کهن ترین کتابخانه موجود در دل بیابانهای موریتانی در غرب آفریقا گنجینه ای بی نظیر از کهن ترین دست نوشته های بشر را در خود جای داده است.
behtarynha