چگونه با دوچرخه سفر کنیم؟
آموزش
راهنمایی ساده و جامع برای سفر با دوچرخه، هر چیزی که باید بدانید و هر چیزی که لازم دارید.
راهنمای دریافت گواهی نامه رانندگی بین المللی
با وجود فراهم شدن مسافرت با هواپیما، قطار و کشتی و پیشرفت خدمات و امکانات آنها، خودروی شخصی هنوز هم جزء محبوب ترین وسایل سفر به شمار می رود. لذت تماشای جاده ها و کشف زیبایی های چشم نواز باز هم بسیاری را به سفرهای جاده ای ترغیب می کند. برخی پا را از مرز هم فراتر می گذارند و دوست دارند با ماشین شخصی خودشان به کشورهای دیگر سفر کنند. در برخی مواقع نیز به علت اقامت طولانی مدت در کشور مقصد و یا اجاره اتومبیل و پیمودن جاده ها در خارج از کشور، نیاز به رانندگی در کشورهای دیگر را پیدا می کنید
راهنمای خرید یک کوله پشتی تمام عیار + عکس
آموزش
راهکارهایی برای انتخاب یک کوله پشتی که از هر جهت مناسب مناسب باشد کاری سخت است، اما با دانستن اطلاعات مناسب میتوان آن را آسان کرد.
راهنمای انتخاب اتاق مناسب در هتل ها + عکس
آموزش
پیش از این برای انتخاب اقامت مناسب و هتل مناسب راهکار هایی برایتان ارایه داده بودیم، حال کمی وارد جزئیات شده این و برای انتخاب اتاق مناسب در هتل ها نیز پیشنهاداتی داریم.
یک ماه گردش و سیاحت با بهترینها(قسمت دوم)
یک ماه در یک روز
قسمت دوم مطالب دی ماه سرویس گردشگری سایت بهترین ها
یک ماه گردش و سیاحت با بهترینها(قسمت اول)
یک ماه در یک روز
ماهی دیگر تمام شد و باز هم با گزارش یک ماه گذشته در خدمت شما هستیم، اولبن ماه زمستان چگونه بود؟
اولین جاده خورشیدی، شروع تحولی بزرگ در سفر
تکنولوژی گردشگری
اخیرا اولین جاده خورشیدی در فرانسه احداث شده است، تحولی تکنولوژیک در سفر و حمل و نقل که آینده ای متفاوت را برای انسان رقم میزند.
ترفند های حرفه ای برای مسافران حرفه ای
آموزش
میخواهید بدانید مسافران حرفه ای در پرواز های خود چگونه رفتار میکنند؟ پس با ما همراه باشید
بهترین ترفندهای مسیریابی در سفر(2)
آموزش، طبیعت گردی
در قسمت پیشین تعدادی از روش های رایج برای پیدا کردن مسیر در طبیعت بدون داشتن هیچ وسیله و تکنولوژی را برایتان شریح دادیم. خوشبختانه طبیعت را اگر خوب بشناسید چون کفت دست واضح است و راه هایش با چراغ هایی پر فروغ همیشه روشن است، اما عرض کردم به شرط آن که آنرا بشناسیم.
آموزش، طبیعتگردی
یکی از بدترین اتفاقات ممکن در طبیعت گم کردن مسیر و جهت جغرافیایی است. ترفند هایی برایتان داریم تا در صورت لزوم از آن برای پیدا کردن مسیر استفاده کنید.
صفحه  از ۱۱