به روز شده در: ۱۱:۱۸
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday 21 January 2018

BEHTARYNHA.IR

8 جستجوگری که تا کنون اسمشان را نشنیده اید!

جستجوگر های زیادی در سراسر اینترنت وجود دارند.جستجوگر هایی هستند همانند گوگل و یاهو که این امکان را دارند که برای انواع چیز ها جستجو کنند.در این میان جستجوگر های نامشهوری هم در این عرصه وجود دارند که فقط برای چیز هایی خاص جستجو میکنند.

اینستاگرام دیگه نمیذاره کسی خودکشی کنه

اینستاگرام ابزار جدیدی را معرفی کرده است که می تواند کاربران را از اقدام به خودکشی حفظ کند. با این ابزار قادر خواهید بود تا پست های مشکل ساز و مشکوک به آسیب پذیری را گزارش کنید تا گزینه های پشتیبانی برای فرد مورد نظر ارسال شوند.

سرعت اینترنت را در ویندوز 10 افزایش دهید + آموزش

به‌روزرسانی رایگان، تبلیغات گسترده و اعمال تغییرات متعدد در این نسخه از ویندوز نیز موجب شده است تا کاربران زیادی به استفاده از آن روی آورند، اما بسیاری از این کاربران به محض به‌روزرسانی به ویندوز 10 و برقراری اولین اتصالات اینترنتی خود با افت شدید سرعت اینترنت مواجه شده‌اند.

ایمیل های ارسالی خود را ردیابی کنید + آموزش تصویری

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که روزانه چندین ایمیل مهم ارسال می‌کنید و دوست دارید از خوانده شدن آن‌ها توسط مخاطب یا مخاطبانتان مطمئن شوید؛ همچنین بدانید که لینک‌هایی که می‌فرستید را آیا مخاطبان باز کرده‌اند یا خیر؟ Bananatag نام یک سرویس جالب تقریباً رایگان است که این کارها را برایتان توسط یک افزونه ساده مرورگر انجام می‌دهد.

اینستاگرام کار اسنپ چت را تمام کرد

اگر از طرفداران پر و پا قرص اینستاگرام باشید، حتما با بخش جدید اضافه شده به آن با نام Stories آشنا هستید. جدیدترین اخبار حاکی از رشد فزاینده تعداد کاربران فعال این شبکه اجتماعی است.

چگونه ip خود را بیابیم؟

شما پس از وصل شدن به اینترنت، وارد Command می شید و...

سونامي اينترنتي تا سال 2020

این روزها خیلی ها حرف از اینترنت اشیا و فرصت هایی که این سیستم می تواند برای جامعه بشری ایجاد می کند، می زنند. اما واقعا اینترنت اشیا چیست و چگونه می تواند به ما کمک کند؟ در ادامه قصد داریم بیشتر در این مورد توضیح دهیم.

سپر امنیتی برای وای فای شما

آشنایی با نحوه جلوگیری از هک شدن وای فای در شرایطی که اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهایی منتشر شده که به مودم‌های وای‌فای بدون نیاز به رمز عبور متصل می شود، لازم و ضروری است بر این اساس پلیس فتا در این زمینه آموزش هایی ارایه کرده است.

چرا باید از آخرین نسخه مرورگر استفاده کنیم؟

مرورگرهای قدیمی، بهترین فرصت برای دسترسی برنامه*های مخرب به اطلاعات شما ، یا نفوذ به کلاینت شما هستن.
آموزش تصویری:

چطور کامنت‌ها را در اینستاگرام فیلتر کنید

جدیدترین بروزرسانی اینستاگرام با ویژگی فیلتر کامنت‌ها منتشر شده که در این پست با نحوه‌ی فعال‌سازی آن آشنا می‌شوید.
صفحه  از ۵