مجله اینترنتی بهترین ها | behtarynha

خرانق روستای دیدنی یزد
نوروز گردی

خرانق روستای دیدنی یزد

در قسمت های مرکزی ایران شهرها و روستاهایی شکل گرفته اند که عجین شده با فرهنگ و اقلیم کویرند. کویری که علاوه بر زیبایی های کم نظیرش، جلوه گاه هنر معماری ایران نیز هست. در هر گوشه ای از آن سکونتگاه هایی به وجود آمده و به مامنی امن برای ساکنان خود تبدیل شده اند. در هر گوشه بناهایی خاص ساخته شده و بساط خود را گسترده اند تا این سکونتگاه ها در طول تاریخ کامل و کامل تر شوند و نیازهای مردمان را برطرف سازند.
نوروز گردی

"درياچه تار و هویر" رویای نزدیک به تهران

تهران در کنار همه ی شلوغی هایش جلوه های زیبایی نیز دارد؛ جاذبه هایی که خودشان را در میان طبیعت اطراف این شهر پنهان کرده اند تا مدت زمان بیشتری را مهمان زمین باشند. این جلوه ها می توانند روزی خاطره انگیز را برایت رقم بزنند و خستگی هایت را به دست فراموشی بسپارند.
نوروز گردی

ایرانگردی در نوروز: "لافت" ، روستای زیبای جزیره قشم

نخلستان های بلند، جزر و مد دریا، تابش آفتاب و سواحلی بکر و تماشایی بهترین توصیفی است
ایرانگردی در نوروز:

ایرانگردی در نوروز: "کندلوس" ییلاق باستانی + تصاویر

سفری در این روزهای خوش آب و هوای بهار به یکی از کهن ترین ییلاق های ایران در مازندارن خواهیم داشت تا از زیبایی های این منطقه لذت ببریم.
سفر به پالنگان، نوروز در کردستان بی نظیر
نوروز گردی

سفر به پالنگان، نوروز در کردستان بی نظیر

سفر زیبا و پر هیجان به دیار مردمانی با صلابت و قومی کهن. در این نوروز باستانی همراهی با قومی که پیشینه آنها همراه و هم زمان با تاریخ نوروز است تجربه ای منحصر به فرد میتواند باشد. پی با ما همراه باشید
جشن نوروز برای جهانیان+عکس

جشن نوروز برای جهانیان+عکس

ما ایرانیان به عنوان مرکز فلات ایران همیشه تصور میکنیم تنها کشوری هستیم که جشن نوروز را بر پا میکنیم، امروز قصد داریم به شما نشان دهیم که در چه کشورهای دیگر همچون ما این جشن باستانی را گرامی میدارند.
چغازنبیل، یادگار زیبای فرهنگ و تمدن ایران باستان
ایرانگردی باستانی

چغازنبیل، یادگار زیبای فرهنگ و تمدن ایران باستان

نیایشگاهی باستانی در دل خوزستان که چشم جهانیان را از عظمت و پیچیدگی خیره میکند. برای دیدن این مجموعه بینظی با ما همراه باشبد.
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ اصول برقرای ارتباط بدون دانستن زبان

برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ اصول برقرای ارتباط بدون دانستن زبان

یکی از شاخصه های اصلی گردشگری سفر به دیگر کشورها و تجربه سفر به اماکن جدید است، اما با توجه به تنوع زیاد زبان ها و گویش ها چگونه میتوانیم ارتباط با افراد محلی را ممکن کنیم؟ در یان مطلب راهکارهایی مفدی در این زمنه ارایه میشود که حتما برای شما کاربردی خواهد بود.
برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ تفریحات بی نظیر

برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ تفریحات بی نظیر "دوبی"

دبی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در نزدیک کشورمان سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنان ما هست، یشنهاد این مطلب برای شما تفریحاتی هست که در این شهر زیبا در دسترس میباشد.
فست کژوال
فست فود با طعم سلامتی

فست کژوال "فایو گایز" تجربه طعمی متفاوت

امروز یک پیشنهاد ویژه برای رستورانگردی با بهترینها داریم. پیشنهادی همراه با فضایی زیبا و دلچسب، منو متنوع، مواد اولیه تازه و روش پخت و تهیه منحصر به فرد البته بجز سس ها و خدمات بی نظیر دیگر.
پربیننده ترین