به روز شده در: ۱۱:۱۸
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday 21 June 2018

BEHTARYNHA.IR

جهانگردی

آفریقا را در قلب اروپا ببینید

تجربه ای متفاوت از سفر یا به قول ضرب المثل قئیمی، یک تیر و دونشان، تجربه افریقا در قلب لندن ، اتفاقی که هرگز تصورش را هم نمیشود کرد.
جهانگردی بیایان ها

"هواکاچینا" بیابانی پر از هیجان

هواکاچینا امید زندگی در دل نا امیدی بیابان های گرم و سوزان است، جایی که تصور نمیکنید از عطش و گرمایی بیایان جان سالم به در ببرید.

جشن نوروز برای جهانیان+عکس

ما ایرانیان به عنوان مرکز فلات ایران همیشه تصور میکنیم تنها کشوری هستیم که جشن نوروز را بر پا میکنیم، امروز قصد داریم به شما نشان دهیم که در چه کشورهای دیگر همچون ما این جشن باستانی را گرامی میدارند.
ایرانگردی باستانی

چغازنبیل، یادگار زیبای فرهنگ و تمدن ایران باستان

نیایشگاهی باستانی در دل خوزستان که چشم جهانیان را از عظمت و پیچیدگی خیره میکند. برای دیدن این مجموعه بینظی با ما همراه باشبد.

برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ اصول برقرای ارتباط بدون دانستن زبان

یکی از شاخصه های اصلی گردشگری سفر به دیگر کشورها و تجربه سفر به اماکن جدید است، اما با توجه به تنوع زیاد زبان ها و گویش ها چگونه میتوانیم ارتباط با افراد محلی را ممکن کنیم؟ در یان مطلب راهکارهایی مفدی در این زمنه ارایه میشود که حتما برای شما کاربردی خواهد بود.

برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ تفریحات بی نظیر "دوبی"

دبی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در نزدیک کشورمان سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنان ما هست، یشنهاد این مطلب برای شما تفریحاتی هست که در این شهر زیبا در دسترس میباشد.

برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ "خوسان" خیابانی جذاب در تایلند + عکس

امروز مقصدمان تایلند است و شهر بانکوک. می خواهیم یکی از خیابان های اصلی و مشهور این شهر را به شما معرفی کنیم. در تایلند خیابان های تاریخی بسیاری وجود دارد، اما این بار ما می خواهیم خیابانی را به شما معرفی کنیم که تقریبا تمام مسافران تایلند حتما سری به این خیابان می زنند.
آموزش سفر

تور مجازی بهترین ها به "باتومی"، شهری زیبا در گرجستان + تصاویر

شهر کوچک و جذاب باتومی، شهری در کناره دریای سیاه است که توانسته عنوان پایتخت گردشگری گرجستان را از آن خود کند و هر ساله مسافران زیادی را از اروپا و البته کشور عزیزمان ایران به خودش دعوت کند. هنگامی که وارد این شهر شوید، فضای مدرن شهری و سازه های خلاقانه و به روز توجه شما را به خودش جلب می کند و تفریحات متنوعش شما را از انتخاب خودتان پشیمان نمی کند.

برای سفرهای نوروز آماده شوید؛ چگونه به آنتاليا سفر کنیم؟ + عکس

آنتاليا به عنوان مهم ترین قطب گردشگری ترکیه سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنانمان است، پس بهتر است با روش و نوع سفر به این شهر بیشتر آشنا شویم. شاید امسال ما هم مهمان این شهر بودیم.

تپه های "توتوری" ژاپن؛ تلاقی شن و دریا + تصاویر

قشنگترین معجزه های آفریده شده خداوند هر کدام جاذبه های خودشان را دارند ، از جنگل و کوه گرفته تا کویر . خیلی ها شاید فکر کنند کویر جذاب نیست ، اما این کویری که امروز می خواهیم درباره آن حرف بزنیم ، جذابیت خاص خودش را دارد ، چون میان جنگل و دریا قرار گرفته است .
صفحه  از ۳۱